[Arşiv] Eski Cep Telefonlarının Zil Sesleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://onj3.andrelouis.com/phonetones/unzipped/

Zamanının en çok tutulan telefon modellerinin zil seslerini sistem dosyalarından almışlar. Klasik zil seslerinden bıkıp kaliteli ve nostaljik zil sesi arayanlar için birebir.

mkyb tarafından 13/Ara/16 19:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Ubuntu ve benzeri dağıtımlar üzerinde NOKIA 'mid' uzantılı sesleri çalmak için

apt-get install freepats timidity 

timidity zil_sesi

7610, 6680, N70, 5800 kullanmış biri olarak duygulandım....

Edit:

Ayrıca yine Linux kullanıcıları wget ile tek seferde bir klasörü indirebilirler. Mesela 7610 klasörünü tam indirmek için

wget -r --no-parent http://onj3.andrelouis.com/phonetones/unzipped/Nokia/Nokia-7610/

Teşekkürler @mkyb.

SkynetX tarafından 13/Ara/16 19:58 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rica ederim hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Eline saglik hocam. Eski telefinum nokia 3230 yeniden canlandi gozumde

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni zil sesleri eklenmiş. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

Çizik atalım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Hepsini alayım diyenlere de idm site yakalayıcı.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Hepsini alayım diyenlere de idm site yakalayıcı.

2 şey sorcam hocam;

1- yakalayıcı 2 tane m3u yakaladı. diğerleri uzantısız çoğu. bazıları da html.

2- idmnin cracklii sağlam varsa biriniz atın :D barışın site uçmuş. deneme sürüm kullanıyom şu an

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

O sol 

vay bee duygulandım

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

Nokia 2300 hummingbird'ü bulamadım :/