folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Artık Bu Kotaya Bi Çözüm Bulalım

Artık Bu Kotaya Bi Çözüm Bulalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Heralde beni yanlış anladım.Türkiyenin herhangi bi yerindeki şifreyle SEN bağlanabilirsin.Çünkü Telekoma bağlı olduğun modem (senin değil telekomun) buna izin veriyor.Bu modemleride yavaş yavaş piyasadan çekiyorlar.

th3Abdo

saçma bence internet hizmetini ve engellemeyi modemmi sağlıyor haıyr türktelekom sağlıyor o yüzden nikotinin söylediği daha mantıklı bence...

Sanada yanıt vermiş oldum.Böylece.

Denemesi bedava....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı:
    -----------------------------

Heralde beni yanlış anladım.Türkiyenin herhangi bi yerindeki şifreyle SEN bağlanabilirsin.Çünkü Telekoma bağlı olduğun modem (senin değil telekomun) buna izin veriyor.Bu modemleride yavaş yavaş piyasadan çekiyorlar.

th3Abdo

saçma bence internet hizmetini ve engellemeyi modemmi sağlıyor haıyr türktelekom sağlıyor o yüzden nikotinin söylediği daha mantıklı bence...

Sanada yanıt vermiş oldum.Böylece.

Denemesi bedava....
    -----------------------------

Ben hala ne demek istediğini anlamadım. 1 sene öncesine kadar herhangi bir şifreyle bağlanabiliyodum. Sonra sanıyorum adamlar çaktılar artık sadece kendi şifremden bağlanabiliyorum.

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    valla en iyisi sınırsız aylık 49 ytl veriyorum böyle konu ve düşünce kalmıyor:DDD

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    attan inilip eşeğede binilmiyor işte

gaipten görüntüler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek

real_agabey:

################################################################################################

arkadaşım modemleri telekom üretmiyor türktelekomun yaptığı sana bir port açıp ordan senin internetini sağlmaka önceden fazla güvenlikleri ve altyapıları olmadığı için başka şifreleri kullana biliyorduk ama artık başkasının internet kota bilgilerine başka bir porttan giriş yapılamıyor ama nikoteen nin dediği mantıklı geldi onuda deniyecem bakalım nasıl olucak ama modem olayı gerçekten anlamsız yani türk telekom modemleri kontrol etmiyor... 

...
Toplam Hit: 1646 Toplam Mesaj: 16