Artık Bütün Kızlardan Nefret Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    HolyBoY bunu yazdı:
    -----------------------------
    kanka siktir et bütün kızlar aynı ve sakın geri dönme salla canı istiyosa o dönsün sana. Kader ortağıyız olm biz senle. Yaşadıklarımız arasında bikaçgün fark oluyo. Kardeş sana pm attım acilen sana ulaşmam lazım. ok oku pm yi Alnından Öptüm Kendine iyi Bak

kanka son kez deneyecem olmazsa artık elimden bişey gelmez.

Ondan bi mektup adresi alacağım ve mektupun sonuna "Kesinlikle bu mektuba cevap yazma" diyip ayrılacağım! Ama herkes bilsin diye söylüyorum. Onu hala çok çok çok seviyorum! O olmasada! Bu aşkı unutamam

Düşünüyorum, o halde varım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    fıttıracam yaa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KinG_q1
    KinG_q1's avatar
    Erkek
    dostum senin işin zor seviyosun anladı ama moralini bozmak gibi olmasın dönmez abi gidene kal kalana git deme boşver çivi çiviyi söker bulusun daha güzelini bu alemde kızmilletine güvenmicen cünkü coook büyük ir düşünür demişki

bu dünyada seversen zkerler zkersen SEVERLER
    malesef böyle olmus sen içini ferah tut hiç üzülme yeni bitane bul en yakın zamanda kızdan bol ne var

== TaTAnGaLaR ==
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    KinG_q1 bunu yazdı:
    dostum senin işin zor seviyosun anladı ama moralini bozmak gibi olmasın dönmez abi gidene kal kalana git deme boşver çivi çiviyi söker bulusun daha güzelini bu alemde kızmilletine güvenmicen cünkü coook büyük ir düşünür demişki

bu dünyada seversen zkerler zkersen SEVERLER
    malesef böyle olmus sen içini ferah tut hiç üzülme yeni bitane bul en yakın zamanda kızdan bol ne var

çok duğru söylüyorsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    BÜTÜN KIZLARIN KÖKÜNE KİBRİT SUYU... HEPSİ DEĞİLDE %99 U BEYİNSİZ. KENDİLERİNİ MANKEN SANARLAR. ÖNCE GİDİPTE Bİ AYNAYA BAKMAZLAR. VALLAHİ ÇOĞU BÖYLE. GÜZELİ DE ÇİRKİNİ DE. YİNE DE HERKESE İYİ ZAMANLAR.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    santor
    santor's avatar
    Erkek
    whobay avatrındakı bir tipsen seni nasıl bırakırlar anlamam cok karızmasın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    bak kardeşim güzel bi konuya deginmişsin...
    neden dersen:şu anki düşüncelerin bu şekilde olabilir ama ilerleyen günlere bu fikrini buraya yazdıgın için kendinden utanırsın.kızlar dünyanın en tatlı en şeker şeyleridir.tabi nefret etme derecen erkeklerin onlara hak ettiklerinde fazla deger vermelerindendir ki hep nefret edilen taraf olmuşlardır.
    aslında biliyormusun bütün şuç erkek"lerde.
    neden dersen:hem kıçlarında geziyoruz daha sonra tekme yiyince nefret ediyoruz.nasıl bu iş ya.war mı böle bişi.kendine dikkat et.

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
Toplam Hit: 3450 Toplam Mesaj: 18