folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Asi Ruh İstek ( Çarşı Belgeseli)

Asi Ruh İstek ( Çarşı Belgeseli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Asi Ruh'u arıyorum elinde olan filan varsa upload edebilir veya link bulabilir mi ?

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Download Link :
    http://rapidshare.com/files/130855356/asi.ruh.ccf 

Ccf dosyası nedir? Nasıl indilir hakkında bilgi için;
    http://www.cinedroom.com/showthread.php?t=14627

Belgesel hakkında benim yorumum ;
    Beklediğim kadar iyi değildi.

Misafir düşünceleri almak yerine, tribün adamlarına daha fazla söz hakkı verilebilirdi. Ayrıca en azından bir deplasmana nasıl gidiliyor (15-20 sn görüntü.), nasıl giriliyor, ne yapılıyor, dönüş yolu nasıldır gibi bir konuya değinselerdi tribünü daha iyi anlatabilirlerdi.

Ayrıca bazı yerler hakkettende üfürülmüş. Özellikle, eskilerde kapalıya kimseyi sokmazdık muhabbeti. Zaten her anlatan karşı takımı sokmuyor kapalıya. Kaç tane kapalı vardı anlamadım gitti.

Birde avrupanın en iyisi biziz demeleri. Artık uyanmaları gerekiyor, o rekorlar tarihte kaldı. Eski beşiktaş tribünleri yok. Son senelerde fener tribünleri, beşiktaş tribünlerine tribün dersi veriyor... (çarşının boş meydan basması, fenerin inönüyü basması. fenerin inönüde çarşıyı susturmaları vs.) Senelerdir Bjk - Galatasaray maçlarına inönüye gidiyorum ve yakından şahit oluyorum ki beşiktaş tribünleri alkolden ayakta duramayan ve bağıramayan insanlarla dolu.

En çok abartılan bölüm ise, süleyman seba döneminden beri yönetimden bilet, otobüs vb şeyler almıyoruz demeleri. Çok komik olmuş. Gerçek tribüncüler bilirki her tribünde bu tür şeyler vardır. Bizim tribünde yok diyen yalan söyler. Azı ve çoğu vardır. Çarşı'nın her maç başı 2000 tane bilet aldığını dünya alem biliyor. Kimse bilet almıyoruz, bizim tribünde rant yok diyemez. Beşiktaş tribünleri rant uğruna bitiyor... Maçlarda, maç öncelerinde birbirlerine giriyorlar, hatta ve hatta bilet için adam öldürülüyor. Böyle yalan konuşmak olmamış abilere.

Selamlar.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    enstruman albümü yarın eklerim

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    @JerusaLem, son paragrafta bahsettiğin durum sadece Beşiktaş ve Çarşı için geçerli değil, Cimbom'lunun Cimbom'luyu dövüp, biletini zorla ya da binbir katakülleyle elinden aldığı anlara maçlara giden çoğu kişi tanık olmuştur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haytaTayfa
    haytaTayfa's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı:
    -----------------------------

Download Link :
    http://rapidshare.com/files/130855356/asi.ruh.ccf 

Ccf dosyası nedir? Nasıl indilir hakkında bilgi için;
    http://www.cinedroom.com/showthread.php?t=14627

Belgesel hakkında benim yorumum ;
    Beklediğim kadar iyi değildi.

Misafir düşünceleri almak yerine, tribün adamlarına daha fazla söz hakkı verilebilirdi. Ayrıca en azından bir deplasmana nasıl gidiliyor (15-20 sn görüntü.), nasıl giriliyor, ne yapılıyor, dönüş yolu nasıldır gibi bir konuya değinselerdi tribünü daha iyi anlatabilirlerdi.

Ayrıca bazı yerler hakkettende üfürülmüş. Özellikle, eskilerde kapalıya kimseyi sokmazdık muhabbeti. Zaten her anlatan karşı takımı sokmuyor kapalıya. Kaç tane kapalı vardı anlamadım gitti.

Birde avrupanın en iyisi biziz demeleri. Artık uyanmaları gerekiyor, o rekorlar tarihte kaldı. Eski beşiktaş tribünleri yok. Son senelerde fener tribünleri, beşiktaş tribünlerine tribün dersi veriyor... (çarşının boş meydan basması, fenerin inönüyü basması. fenerin inönüde çarşıyı susturmaları vs.) Senelerdir Bjk - Galatasaray maçlarına inönüye gidiyorum ve yakından şahit oluyorum ki beşiktaş tribünleri alkolden ayakta duramayan ve bağıramayan insanlarla dolu.

En çok abartılan bölüm ise, süleyman seba döneminden beri yönetimden bilet, otobüs vb şeyler almıyoruz demeleri. Çok komik olmuş. Gerçek tribüncüler bilirki her tribünde bu tür şeyler vardır. Bizim tribünde yok diyen yalan söyler. Azı ve çoğu vardır. Çarşı'nın her maç başı 2000 tane bilet aldığını dünya alem biliyor. Kimse bilet almıyoruz, bizim tribünde rant yok diyemez. Beşiktaş tribünleri rant uğruna bitiyor... Maçlarda, maç öncelerinde birbirlerine giriyorlar, hatta ve hatta bilet için adam öldürülüyor. Böyle yalan konuşmak olmamış abilere.

Selamlar.

ilk başta ben şunu söyleyeyim ben galatasaraylıyım ..senı yorumuna gelınce rekorlar flan tarihte kaldı dıyorsun ,çarşı desibel rekorunu gecen sezon fener derbisinde kırdı ..2. si ..son senelerde fener tribünü beşiktaş tribünlerine tribün dersi veriyor demişsin ..ben burda koptum harbiden eger sen bunu diyosan tribünün t siyle uzaktan yakından alakan olmadığnı göstermişin ..çünkü fener tribünü şükrü saraçoğlu stadı tamamlandığından beri ,migros tribününde kombine sistemi olmamasından  ötürü ,stadın ugultusunun kemik taraftarın sesini bastırmasından vs vs gibi birçok sebepten ötürü son 2 - 3 senedir çok vasat bi tribün profili çiziyolar bunu ilk bastakendileri söylüyo sende çıkıp ne yazmışın ya bişey biliyosanız susun yada hıc konusmayın ..bak o kadar bjk -gs maçına gitmişin bilmiyorum hangi takımlısın birazda fener-bjk maclarına git deplasmana gör bakalım deplasman tribünü nasıl oluyomus 55 bin kişilik statda nasıl bağrılıyomus die git bi gör bakalım 

Binaaneleyh, üzerine gonuşmaya değmez.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Evet ben tribün "T" sinden anlamıyorum. :)

Hakkımda biraz araştırma yap, ondan sonra mesajını düzenle. 

Öptüm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    @JerusaLem, son paragrafta bahsettiğin durum sadece Beşiktaş ve Çarşı için geçerli değil, Cimbom'lunun Cimbom'luyu dövüp, biletini zorla ya da binbir katakülleyle elinden aldığı anlara maçlara giden çoğu tanık olmuştur.

Bu olayları kim ve nerede yapıyor arkadaşım?

Şu zamanda eşkiyalık mı kaldı? Onlar eskidenmiş...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haytaTayfa
    haytaTayfa's avatar
    Erkek
    kardeş ben dersim hakkında araştırma yapmıyorum senın hakkındamı araştırma yapcam ..yaptıgın yorumdan yola çıkarak tribünden anlamıyosundur dedim ..yazdıklarının hepsi lagaluga biraz dur da çarşı hakkındaki yorumları kapalı kutudaki bağıranlar yapsın ..o bize düşmez .bende senelerdir maça giderim ama tribündeki herkese saygım vardır herkeseınde tribüne bireysel katkısı saygıya degerdır küçümsenemez...En son olarak sende bi fener tribünü hakkında bi  araştırma yap bakalım ;)

Binaaneleyh, üzerine gonuşmaya değmez.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek

Sen hangi Beşiktaş - Galatasaray maçına gittinde böyle bir yorum yapabiliyorsun?

Ayrıca sen hangi fenerbahçeliyi tanıyorsunda, onların yorumunu aktarıyorsun bana?

Galatasaray tribününde kimleri tanıyorsun ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

işte futbol bu yüzden yasak :))

saygılar jerusalem üstad..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. Futbol tahribatta yasak...

2. Bu forumda jerunun lafının üstüne laf olmaz geri kalanı temizlenmiştir... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1193 Toplam Mesaj: 11