folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

Asıl Biz Nereye Gidiyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    1) graywolf : sinir oluorum böyle laflar yazanlara yazmışın ya inan bende senin gibi milletin yazılarına sinir olanlara oluorum .:D adam ibadet ediomu? etmio sanane o etmio sen edionmu edion sevabı sanamı sana eee sen et adam desin istediğini sana dinden çık yada ona benzer bişi diomu? hayır derse böle yazarsın kimseyi dinden soğutmaya çalıştığı falanad yok kaldıki çalışsa nolur çok dininize bağlısınız ya çıkmazsınız siz neyse lafı uzatmıom:)
    ----------------------------------------------
    de get lan nicksiz adam deilsin diyo diyemez olm, sende onu diyomu bunu diyomu deyipte dagitma konuyu zumsuk ne oldugunu ne yaptigi banane ama hakaret edemez o kdr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    lol nüqsüz %60 düzeltelim veya düzelt dersem kufret tabi.. hayır yani bi istek bi dilek olarak %60 falan duzelsin istiorm :D

NesTo | same shit diffirent asshole
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    ne kendimi ifade edebiliyorum,ne kendimi geliştirebiliyorum ne de insan içine çıkabiliyorum sonuç mu ?
    BEN ÖLMÜŞÜM.
    Kardeş harbi benim sorunlarıma da sçözüm bulursanız süperr olur

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 9186 Toplam Mesaj: 44