folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Aşk Acısı Çeken Hatunların Ruh Hali Ve Onu Bulunduğu Durumdan Çıkarmak...?

Aşk Acısı Çeken Hatunların Ruh Hali Ve Onu Bulunduğu Durumdan Çıkarmak...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

hacılar hocalar başımda bir dert var bi hatuna takıldım kaldım hatunda aşk acısı çekiyormuş çocuğun birinden hoşlanmış çocuk bunu miklememiş.sonra bişiler olmuş oturmuş konuşmuşlar ama yine yapamamışlar...şimdi ben bu hatunu içinde bulunduğu durumdan nasıl çıkartmalıyım etkileyici bir şiir bir söz yada bir taktik varmı bildiğiniz...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

ayrıca bayan müridelerimizinde yorumlarını belkiyorum....bir hatun böyle bir durumda iken nasıl bir piskolojiye bürünür bilmek ona görede davranmak istiyorum...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

gezmek çok iyi bi aktivite oluyo bu durumdayken, erkek kız farketmez söz konusu aşk acısı olunca, gitmediğiniz yerlere gidin veya eğlendirebiliceğin yerlere götür onu iyi gelir ;)

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

forcarbon bunu yazdı:
    -----------------------------

gezmek çok iyi bi aktivite oluyo bu durumdayken, erkek kız farketmez söz konusu aşk acısı olunca, gitmediğiniz yerlere gidin veya eğlendirebiliceğin yerlere götür onu iyi gelir ;)

amk parka oturduk...şanş iste geldi çaattı arkamızda evsiz barksız kimsesizin biri uyuyomuş ağaçların altında falan....hatun tırstı kalktık gecenin 3.5'u muğlanın sokoklarında takılıyoduk nerden karşımıza çıktıysa biz nası oraya kadar gittiysek devlet hastanesinin acil girişinde sabah 6.30 a kadar oturduk baya güzel bir hoş sohpet ettik :D du bklm bişiler yapıcaz hala konuşuyoz ailesinden bi kaç kişiyle tanıştım flaan filan .....amk böle hayatın bi tanede normal derdi tasası olmayan bi hatun çıkmıcak mı abi benim karşıma....

taktik güzel hocam aslında o akşam bara felan götürdüm hatunu baya ii geldi farkettim...dediğin gibi gezmek işe yarıyor...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

böyle hatunlar genelde savunmasız olurlar aşk acısı çeken yada yeni ayrılan hatunu tavlamak normal bir hatunu tavlamaya nazaran bin kat daha başarılı olunur kadınlar savunmasız korumasız dırmar bu yüzden her düştükleri durumda sığınacakları bir dal olarak erkekleri görürler onun bu durumdan çıkması yeni bir ilişkiyle ancak olur sen yazıyorsan dostum kıza elini çabuk tut ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

kızı tavlıyım derkende bu zor zamanında kankası olup cıkma sakın bunu dikkate al =)

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

kızı tavlıyım derkende bu zor zamanında kankası olup cıkma sakın bunu dikkate al =)

aynen anasını satım iş oraya varıyo gibi ama du bklm gene çeneyi konuşturcaz :D ben zaten devamlı olmasada böle yatmadan önce felan ufaktan romantik cümleler kuruyorum falan filan :D 

valla hacı bu durumlarda hatunlar çok zayıf oluyolar farkındayım da bu sanki biraz farklı direkt kendini diğer elemana odaklamış ve anladığım kadarı ile de (kendi anlatmıştı biraz) o çocukla oturup konuşuyolar tam olacak gibiyken bişi oluyo (orasını anlatmadı) araya sogukluk giriyo sonra hatun başkasıyla çıkıyo bu sefer elemanda bunu tamamen siliyo falan filan.şimdi aklıma gelen ve onunda onayladığı şey şu. üni açıldığında bunlar oturacaklar konuşacaklar büyük ihtimallede başlıcaklar sonrasında çok değil max 3 ay biçiyorum ben yine ayrılacaklar...çünki hatun da farkında olmicağını biliyorum diyor...ve yine anladığım kadarı ile hatunun içinde bi heves var hani olur ya o ilk tanıma evresi falan filan böle o atraxioanu arıyo yani....amk sabahlara kadar konuşuyoruz da du bklm ne etcez böyle...ama iş dediği gibi kankalık olayına gitmeye başladı ama zıçarım öle kankalığa :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

başkasının acısını senin sewginle dindirmez hocam sadece sewgini kullanır bunu göze al sonra istiyorum mu diye bir sor kendine bence 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

boşver kendi haline bırak sağlamını bul @irwa da doğru söylüyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

başkasının acısını senin sewginle dindirmez hocam sadece sewgini kullanır bunu göze al sonra istiyorum mu diye bir sor kendine bence 

haklısın ve bende aynı şekilde düşünüyorum...hatta düşünmeyi bırak bunu gerçekleştirdimde :D yuppi oh be böle üstümden bi yük kalktı sanki...

konuşuyoduk barın arkda kısmındayım platformlar ses geçirdiği için sesten dolayı böle afra tafralı bi ses tonuyla kapat msjla yaz dedi :) ama böle tamda biş anlatıyorum he....bi an sustum napıyom amk ben yaf dedim.kapat kızım kapat dedim...yaaa uff puff derken suratına kapattım telefonu :D 

22. msjını atıyo :) her msj a da hazır cvbını alıyo içine oturmuş hanfendinin....amk sen sevgili olacakmışız gibi ümit ver ben seni herkese karşı savunim sen gel zıç ağzıma bide afra tafra :) böyle hiç beklemediği anda aldım havasını da bklm nolcak bilmiyom...kaç günlerdir uykusuz kaldım onu tanımaya çalıştım gittim doğum günü var diye memleketine gidecek diye o sıcağın altında koştur allah koştur pazar günü allahın muğlasında açtırmadığım gümüşçü kalmadı memleketine giderken yanında oldum onu ugurladım falan filan amk böle hayatın ben yaf.tek üzüldüğüm tarafı 4 gün sonra felan amelyat olacak morali bozukmuş zaten ama benimde en pis huyumdur öle hiç beklemediği bi anda hiç beklemediği bi tepki ile kilitlerim karşımdaki insanı...eğer benle oyun oynuyorsa beni kullanmaya kalkıyorsa tabi....nediyelim sağlık olsun..hayırlısı..

yardımcı olan herkese tşkler...özelliklede bi kız olarak en net cvbı veren irwa'ya sağol irwa..!

Toplam Hit: 1439 Toplam Mesaj: 10