Aşk Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Hep acımasız mıdır hayat?Bu soruyu sık sık sorarım kendime.İnsanlara özellikle mi mutsuzluk saçar?Yoksa insan hayatın acı yüzünü daha mı çok sever?

Sevgiler hep kaçak mı yaşanır?Bu kadar zor mudur sevdiğini haykırmak,boynuna sarılıp ağlamak?Fakat bu yüzden güzel değil midir sevgi?Birgün daha bitti işte.sorun bir kendinize kaç kişiye onu sevdiğinizi söylediniz bugün?Kaç kişini sevgisini kazandınız?Kaç kişiye iyilik ettiniz?Eski dostlar geçti mi aklınızdan?Aradınız mı onları?

Bırakmak istiyorum kendimi hayatın akışına!Ne acı olsun istiyorum artık ne sevgi.Nasıl olacağını bilmeden istiyorum.Sebep-sonuç aramadan hareket etmek istiyorum...

Mazhar Alanson bir şarkısında diyor:"Leyla"dan geçme faslındayım,mevlayı bulma yollarında" diye...
    Mevla"yı arar haldeyim.İnsanlar beni mutlu edmiyor.Huzur vermiyor dünya.Ama artık eminim bundan sonraki tek sevdam Mevla"yadır.Aslolan İlahi aşk değil midir zaten?Dünyevi aşklar sadece bir yansımadır.Platon"un öğretisi gibi.Dünyadaki herşe gibi o da yansımadır.Mağaradan çıkıp gün ışığını görmek istiyorum ben.

İlahi aşklar anlatılır zaten bize de.Aslolanın İlahi aşk olduğunu anlatmaya çalışanlar Mecnun olur,çöllere düşer,Ferhet olur dağları deler.Bunu yaptıran güç İlahi Aşktır.
    Allah(c.c) hepimize İlahi aşka ulaçüşma şansı versin kardeşlerim

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiaVoLo
    DiaVoLo's avatar
    Erkek
    ben her gece sarhoşum derdimde böleeee
    aşk yolunda berduşum kaderim böyleeee

felek benim yazımı kışa çevirdi
    fırtınaya kapılmuş aşığım böle

içki nedir bilmezdim şimdi bi ayyaş oldum
    kederle ızdırapla ben arkadaş oldum

derdimi hiç kimseye diyemiyorum
    böylemymiş alın yazım silemiyorum

bana sarhoş diyolar varsın desinler
    neden içtiğimi bende bilemiyorum

Beni tutmayın ulan burama geldi dayandı. Beni tutmayın bozarım bu kirli numaranızı Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle çok kan kusturdunuz ki Ulan bir şarjöre diz çöktürürüm ALAYINIZI!.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beta_crusis
    beta_crusis's avatar
    Dişi
    ask heyecan1 hissetmektir benim için..
    dünyay1 onun etraf1nda döndürmeye baslamakt1r
    as1ksam biraz kör olurum ben biraz sag1r..
    duydugum tek ses olur genelde as1k oldugum insan..
    deli olurum onun için ve mümkünse onuda deli ederim..
    yapamayacag1m sey yoktur as1ksam..
    beklentileri en aza indirmeli mutlulugu art1rabilmek için..
    ask süper bisey bence..
    as1k olmakta..
    ben bi kez as1k oldum.. rüya gibi bir 27 gün gecirdim..
    bi ömür sürecek sand1m..
    elbette sürmedi
    ayr1ld1kk
    bitti

ama farkettim ki ask y1llard1r yaz1l1p ç1z1ldigi üzere biraz da ac1 cekmek..
    yinede güzel bisee

wicked game
Toplam Hit: 1876 Toplam Mesaj: 3