Aşk Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FISTIK bunu yazdý:

Buzuk acaip samimi yazmýþsýn ya.. Abi adam hiç ben aldatýldým ama, yinede mutlu olsun yazar mý? Tebrik diyorum seni..

Nedim sende doðru söylemiþsin..

Aþk, kiþisel bir özveridir..

Emin olma :) herkes ama herkes 1 kere aldatilmistir... Ki ben ortalamayi yukseltiyorum :) anlamiyorum ki kizlara hazine gibi davrandikca solcu olup hazineyi paylasma yoluna gidiolar :)))) bi cozemedim gitti...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aşk... Söylerken Bilem Aşk'la ,Şevkle söylüyoruz.. Ötesi varmi  

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Aşk... Olmaktan korktuğum, bazen olduğumu düşündüğüm, insanı süründüren, yeri geldiğinde sevindiren, bazen yaşamaktan alıkoyan, bana göre olmayan bir illettir.

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    a$k; gece aynı yıldızlara bakmakdır... bazende yeni sıçılmış boka basmakdır
Toplam Hit: 2906 Toplam Mesaj: 25