Aşk Ta Karşılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mahoni
    mahoni's avatar
    Erkek
    ilk olarak arkadasa atalarimizin bir sozuyle yardim etmek istiyorum "hayat kisa degmez bir kiza" bunu soyle yorumlayabiliriz sevdigin kiz sana yuz vermiyosa sende omrunu onu bekleyerek gecirecek degilsinya biri olmaz digeri olur oda olmaz baskasi olur ha kiz seni seviyor naz yapiyosa "leyla olmak hostur amma mecnun olmak baskadir baska" atasozune binaen buldugun her firsatta sansini dene seni seviyorum demeden kendini sevdir isin rast gele

DONT WORRY BE HAPPY AND ALWAYS SMILE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delii
    delii's avatar
    Dişi
    slm keanum..sorunun ne??platonikmisin falan..eğer öyleysen burada sana yardımcı olacak birçok arkadaş var..özellikle ilyass

only for you..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wishmaker
    Wishmaker's avatar
    Erkek
    Sana özel mesajla ne yapman gerektiğini söyledim. Ama merak etme o kıza ulaştığında bunun aşk olmadığını anlayacaksın. Neyse sen benim dediğimi yap. egonu tatmin et(yoksa bu hatun hep kafanda soru işareti olarak kalacak) ve yoluna devam et

Her zman hayatın iyi tarafından bak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    systemibodown
    systemibodown's avatar
    Dişi
    olum aşk sigradır... bunu asla unutma
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek

system ibo, oglummm senin cinsiyet belli değil... yazdığından bişiy anlamak mümkünn deilll... nasıl bi adamsınn ?..

onuncu köyden bir dost ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raprap8
    raprap8's avatar
    Erkek
    laannn oglummm anakara, eger sarı sarı bilezik takamıyacaksan kolaarına... dinletippp aklına sokma kızınn... ok? bidee maglummm kişi ile girip gösterme aman yazıyı...

onuncu köyden bir dost ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

raprap8 bunu yazdı:
    -----------------------------
    öncelikle seni tanıyan biri yani gören hatta görmek zorunda olan biri olarak "fazlaa tipsiz deillim" sözü nü çokkk kınadım magdem şurda bişey danışıyon dürüst olll... şaka biyana şu çokcukcagıza biyardımcı olunnn(tipli oldugunu varsayarak... ) ben ve yakın çevresi yardımcı olamadık... sizin tanıdıgız bi estetikci falan varsa esirgemeyin! şöyle ne bileyiim veteriner falanda olur heralde... eli bıçak tutsun yeter... kasap olmasın mümkünse... biz götürdük adam bunun eti kokmuş mundar deyip dokunmadı...bilim adına her zorluga katlanabilecek fedakar,idealist kişilere ihtiyacımız varrrr... nasıl ikna edeceksiniz bilmem?.. ama şöyle önce sonra fotograflarını çekeriz...kariyer yaparsın diye kandırmaya çalışın...

İnşallah işe yarar...

bulun kurtulayım,KURTULALIM...(sizede kariyer şansı oldu işte,üstte yazdıgımdan sonra kanmazsınız heralde... ama ne yapayım bizimkiside umut dünyası)

abartmadan...
    -----------------------------

olum naaptın lan :D walla ben anakara olsam sen şu an yaşamazdın :D

Fuck you, you fucking fuck
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Yavrum benim. 5 yillik konuları hortlatma kulakları çınlıyıcak şimdi bu üyelerin hepsinin. Neden neden diye düsünücekler bütün gün =(

Bana bakip her zaman gulumseyin.
Toplam Hit: 18094 Toplam Mesaj: 119