folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Askerlige Erken Sevk Olayı İle İlgili Bir Yardım İstiyorum.

Askerlige Erken Sevk Olayı İle İlgili Bir Yardım İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tam1chatlak
    tam1chatlak's avatar
    Erkek

selam sayın müdirler.ben yüksekokul mezunuyum ve kasım celbine tabiyim.fakat askere erken gitmek istiyorum.şubemi aradığımda bana  bir askerlik durum belgesi ve dilekçe ile ankaraya posta göndermemi söylediler.belgemi aldım bir tanede dilekçe örnegi aldım.Fakat dilekçe örnegindeki yazıda :

.... askerlik şubesi başkanlıgına kayıtlı yedek subay aday adayımım .... celp dönemine tabi olmama ragmen ... celbinde silah altına alınmak istiyorum

şimdi soru: ben yedek subay aday adayı değilim o yüzden dilekçeyi  sadece

.... askerlik şubesi başkanlıgına ...celp dönemine ait olmama ragmen ... celpinde askere alınmak istiyorum diye yazmamda bir sorun olurmu veya başka bir dilekçemi var er olacaklar için.yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

birde bu ... askerlik şubesi denilen yere hangi şube adını yazacagım kendi şubemmi yoksa ankaramı

imza benim imzam olduğundan bi problem yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    1-15 mart arasında en yakın askerlik şubene gidip dilekçe vermen gerkeiyor mayıs celbinde alınmak için

Doğru bilgi yoktur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    tam1chatlak bunu yazdı:
    -----------------------------

selam sayın müdirler.ben yüksekokul mezunuyum ve kasım celbine tabiyim.fakat askere erken gitmek istiyorum.şubemi aradığımda bana  bir askerlik durum belgesi ve dilekçe ile ankaraya posta göndermemi söylediler.belgemi aldım bir tanede dilekçe örnegi aldım.Fakat dilekçe örnegindeki yazıda :

.... askerlik şubesi başkanlıgına kayıtlı yedek subay aday adayımım .... celp dönemine tabi olmama ragmen ... celbinde silah altına alınmak istiyorum

şimdi soru: ben yedek subay aday adayı değilim o yüzden dilekçeyi  sadece

.... askerlik şubesi başkanlıgına ...celp dönemine ait olmama ragmen ... celpinde askere alınmak istiyorum diye yazmamda bir sorun olurmu veya başka bir dilekçemi var er olacaklar için.yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

birde bu ... askerlik şubesi denilen yere hangi şube adını yazacagım kendi şubemmi yoksa ankaramı

Hocam yüksek okul mezunu Üniversite mezunu olmuyormu ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Adam Kalkmış Allahın Bilmem Ne Köyünde Lise Bitirmiş, Gelmiş Çavuş Olmuş,

Biz İyi-Kötü 2 yıllık MYO Bitirmişiz Biz En FAzla Onbaşı Olduk, Oda Usta Birliğinde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    http://www.asal.msb.gov.tr burda celp dönemleri var  ne zaman asker gönderiyo diye. mayıs2008 celp döneminde gidebilmek için dilekçeyi bu günlerde vermen lazım ki 30 una kadar açıklansın. dilekçenin başlıgıda celp dönemlerinden bakacan ilin hangi asal dairesi başkanlıgı iline baglı ise o ile yazcan postalayacan .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    1-15 mart arası en yakın askerlik şubesine dilekçeni vermen gerekiyor.. yada direk ankaraya gönderiyordun tam hatırlamıoyrum onu askerlik şubene sorabilirsin.. Ama tarih konusunda eminim..

Doğru bilgi yoktur..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tam1chatlak
    tam1chatlak's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:
    http://www.asal.msb.gov.tr/er_islemleri/erkensevk_dilekcesi.doc
    saol müdür bende bunu arıyodum eyw.diger yardımcı olan arkadaşlarada teşekkür ederim

imza benim imzam olduğundan bi problem yok
Toplam Hit: 2311 Toplam Mesaj: 8