folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Askerliğini Yapanlar Para Kazanın - Makale

Askerliğini Yapanlar Para Kazanın - Makale

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

http://www.r10.net/makale-siparisleri/966937-askeri-acemi-birlikleriyle-ilgili-makale.html#post1066630277

askerlik sitesinde kullanılacak.gizli belgeleri yazmıycaksınız zaten,yaptığınız acemi birliklerinin tanıtımını yazıcaksınız konuda belirttim.Örneğin nerede bulnur nasıl gidilir,alayda internet kafe vs.. varmıdır,spor olanakları nasıldır hiçbir şekilde kötüleyici şey istemiyortum zaten yorum katmadan yazılıcak...

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

arkadaşların anlattıkları gibi askeri bilgiler hakkında başı belaya girseydi eğer şu anda ekşisözlük diye bir site olmazdı heralde.

malum hemen hemen bütün acemi birlikleri hakkında bilgi ve yorumlar mevcut ekşisözlükte..

Adam tutup şöyle zikiyolar böyle zikiyolar diyecektir zaten acemi birliği olduğu için. bununda öyle ahım şahım gizli bir bilgi olduğu söylenemez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

arkadaşların anlattıkları gibi askeri bilgiler hakkında başı belaya girseydi eğer şu anda ekşisözlük diye bir site olmazdı heralde.

malum hemen hemen bütün acemi birlikleri hakkında bilgi ve yorumlar mevcut ekşisözlükte..

Adam tutup şöyle zikiyolar böyle zikiyolar diyecektir zaten acemi birliği olduğu için. bununda öyle ahım şahım gizli bir bilgi olduğu söylenemez.

hacii ceza alacak diye bişi yok zaten sadece boşuna uğraşır, bi araştır ekşi sözlüğe toplam kaç tane dava açılmış...

üstte belirttiği uyarıyı sitesine mutlaka yazsın zaten ve dediği gibi çevreyle ilgili bilgi paylaşılacaksa zaten sorun yok ama derdini anlatana kadar işte...

nolanded tarafından 17/Oca/13 12:32 tarihinde düzenlenmiştir

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

iyi bi site açacak demek konu sahibi adam... tutarda bence güzel gelir getirebilir. (site sahibine- makale yazcak 50 tane yazsa bile 150 lira yapıyor) :))

mephisto tarafından 17/Oca/13 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    3 tl için makale yazan net geri zekalidir ama zevkine yazan olabilir orası ayrı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    Yigen ben istanbul kucukyali Genaral Kenan Evren.Kislasinda yaptim orda bizim kislada KBRN(kimyasal biyolojik,radyoaktif,nukleer) egitimi veren bir voouk vardi.Orda verilecek bilgileri nette yazmak cok problemler cikartabilir ;)

Hangi dönem ordaydın hocam :) 343. Kd acemiliğim ordaydı benimde : )

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

yazmayin bence.askerleri yiprattilar yeterince.askerlik zor olabilir ama vatan icin sehit olan gazi olanlar var.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 2937 Toplam Mesaj: 18