folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

Askerlik Başvurusunda Devlet Dalgalardan Korkuyorsun Diyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

sözüm meclisten dışarı, iyi yazmamışlar "erkeklerden korkuyorum" falan :D

A:SDASDASD ben yazıcakdımda husumetim var mykb ile ondan yazmadım :D

Mkyb'dir o. Mykb olsa duramazdın. 

:D:D:D bak bak nasılda laf sokuyor adamım benim ya :D 

^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sistem aklına ne eserse o şekilde etiketliyor anlaşılan. TS'dede birini tinerci yapmış. 🙂

ahahhaa :D 6 ay düşen askerliğin getirdiği yoğunluk, Tsk'ya fazla geldi sistemler tam bir askeri karmaşaya dönüştü artık. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Muhtemelen konunun nerelere uzayacağını hesap etmeden üstüne üstlük de public access olarak açtın ama şimdi pek bozuntuya vermemeye çalışıyorsun :D Nick altına dalgakıran yazılsa fena olmaz.

Trollsün diyordumda kendi kendine senaryo yazmayada başlamışsın. Şizofreni başlangıcı görüyorum bir destek al. 

Da'lar ayrı. Dalganın da'sı bitişik yazılır. Karıştırmışsın. Eğer benim yazdığımın aksine, bilinçli ve farkında olarak konuyu açtıysan daha kötü. Dalgayla anılmak hoşuna gidiyor demektir bu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yav he he. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Paradox21 bunu yazdı

Doğuda askerlik yapmak istermisinizi hayır olarak işaretledim sonuç:ŞIRNAK/CİZRE

Hahaha ben Evet demiştim, sonuç acemi erzincan, Keskin Nişancı olduğum halde Usta Balıkesir Burhaniye.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    Paradox21 bunu yazdı

Doğuda askerlik yapmak istermisinizi hayır olarak işaretledim sonuç:ŞIRNAK/CİZRE

Hahaha ben Evet demiştim, sonuç acemi erzincan, Keskin Nişancı olduğum halde Usta Balıkesir Burhaniye.. :)

Kışın gittiysen Erzincan'a geçmiş olsun. Yüksek yer olduğundan soğuğu nemsiz ve kurudur. İnsan ayakta buz tutuyor resmen. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Paradox21 bunu yazdı

Kışın gittiysen Erzincan'a geçmiş olsun. Yüksek yer olduğundan soğuğu nemsiz ve kurudur. İnsan ayakta buz tutuyor resmen. 

Of hocam sorma, bünyemde o dönemler çok zayıftı, ama güçlüymüşüm ki, şahsen oradan soğuğu yüzünden sağ çıkamayacağımı sanırdım, ama bitti ve kendimi Burhaniyenin sıcacık ortamında buldum. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Paradox21 bunu yazdı

Of hocam sorma, bünyemde o dönemler çok zayıftı, ama güçlüymüşüm ki, şahsen oradan soğuğu yüzünden sağ çıkamayacağımı sanırdım, ama bitti ve kendimi Burhaniyenin sıcacık ortamında buldum. :) 

insan herşeye alışıyor :D ben tuncelide 2 mont bide soguk iklim montu diye bir zımbırtı giyiyordum altta 1 içlik 1 eşofman üstüne pantalon :D hey gidi hey :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Paradox21 bunu yazdı

insan herşeye alışıyor :D ben tuncelide 2 mont bide soguk iklim montu diye bir zımbırtı giyiyordum altta 1 içlik 1 eşofman üstüne pantalon :D hey gidi hey :D

Erzincanda acemi er eğitimindeki uzun süren iştimalarda uykusuzluk yüzünden ayakta uyuduğum günler, nasıl dengede durduğumu hala anlayamıyorum, şimdi olsa pat diye düşerim. :)

Toplam Hit: 6647 Toplam Mesaj: 50
askerlik