folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Hakkında Fikir Almam Gerek 365 GÜN

Askerlik Hakkında Fikir Almam Gerek 365 GÜN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

uzun dönem gittim askere şu an askerdeyim. şafak olmuş 20. ama öyle bi askerlik yapıyorum ki 2 yıl daha yap desinler yapmazsam şerefsizim :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Vay be geçen sene tam bugün tam bu saatler, 13 nisan 2016 hulusi reyize ışid'in kilise roket attıkları rampaları gösterirken,

Askerlik ayrı bi evrendir dostum, yaptığın yer yaptığın zaman dilimi (hudutçuysan) , karşılaşacağın komutanlar kimlerle askerlik ypacağın vs, bin türlü değişkeni var bu meselenin, tamamen şans işi, ben gittim hayal gücümle bile düşünemeyeceğim şeylere tanık olarak döndüm geldim, hala g.tü başı toparlamış değilim,

Zodiac tarafından 13/Nis/17 13:43 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

Vay be geçen sene tam bugün tam bu saatler, 13 nisan 2016 hulusi reyize ışid'in kilise roket attıkları rampaları gösterirken,

Askerlik ayrı bi evrendir dostum, yaptığın yer yaptığın zaman dilimi (hudutçuysan) , karşılaşacağın komutanlar kimlerle askerlik ypacağın vs, bin türlü değişkeni var bu meselenin, tamamen şans işi, ben gittim hayal gücümle bile düşünemeyeceğim şeylere tanık olarak döndüm geldim, hala g.tü başı toparlamış değilim,

Çok gizli değilse özel değilse biraz anlatırmısın hocam. Nelerle karşılaştın neler yaşadın ?

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

2 yıl daha okuycam diyorsan eğer, aksatmadan oku yok ben çok kararsızım ne yapacağım belli olmaz dersen eğer bi bakmışın 2 sene de geçmiş askerlik hala duruyor,o vakit keşke dememek için çabucak git yap kurtul, keyfine göre :)

Ha birde oldu gitmeye karar verdin sorma kimseye nasıl geçti falan yer iyimiydi diye aynı yerde yaparsın sana iyi diğerine kötüdür çevreye fazla kulak asma onuda söyliyim.

baba3232 tarafından 13/Nis/17 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam benim fikrim eğitimini devam ettirmeyeceksen direkt git, önünde büyük bir engel, bir şey yapmaya kalkışsan arada askerlik var stresi olacak. Sağlam bir işe girmende önüne engel olacak, aldığın paraya kadar etkileyecek. Ben kısmetse mezun olur olmaz direkt gideceğimönümdeki askerlik engelini kaldıracağım.

Frontend Dev.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

87/1 gititm 2 yıllık marmarayı derece ile bitirp aöf ye kaydımı kendim yaptırıp ertesi gün dondurak. hemde 15 ay ah uzatabilseydim dehiç bitmeseydi diyorum şimdi askerlik. Üniforma ile yapılacak herşeyi yaptım polis gibi jandarma  şöför olarak her olayda vardım. geleli 10 yıl olmuş. gelir gelmez de kaydı tekrarlatıp 2 yıl daha hemen bitirdim. git yap kafaya koyduysan.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 5423 Toplam Mesaj: 47
askerlik