folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Askerlik Kanunu Değişti Fakat Bu Mektup Neyin Nesi ?

Askerlik Kanunu Değişti Fakat Bu Mektup Neyin Nesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    warlife bunu yazdı:
    -----------------------------

2. üniversitense 25 yaşından sonra okumak istediğin üniv askerlik isteyebiliyor

Yok. 1. Üniversite bu :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

açıköğretim üniversitesinde var tecil hakkı "açıköğretim lisesinde yok" almışsın işte cevabı.

yasayla ilgili olarak: zaten üniversite okuyanların 29 yaş sınırı yıllardan beri vardı değişen bir şey olmadı ki niye yeni bir şeymiş gibi saçma sapan reklam etti tv'ler anlamadım.

onu bende anlamadım zate 29 du amk neyini değiştirmişler ki. geçen senede öyleydi

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

kafalarını sikeyim afedersin bunların, 2006 girişliyim 9da kaldım ve mezun olamadım veremediğim dersler var, çağırdılar gittim, böyle bölye kağıt aldım, vay efendim 9da kalmışım bu sene için kaldığına dair belge getir, okula gittim böyle bi belge yok diyor ordan ekc2 diye bi belge verdi, burdan anlarlar diyor, oraya gidiyorum yok diyor, her bir gidiş gelişim yarım gün benim için, sizi de sizin sisteminizi de sikerim diyerekten bıraktım işin peşini bakalım nolcak 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

hoca yoklama kağıdın geldiyse o kadarda çekinecek birşey yok git şubeye böle böle de gitmenede gerek yok fakat tecil için gitmen lazım 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
Toplam Hit: 2009 Toplam Mesaj: 15