folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Tecil(Acil)

Askerlik Tecil(Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

2 yıl tecil hakkın var.detaylı bilgi için telefon aç şubene yardımcı olurlar, olmazlarsa başka şubeleri ara derdini anlat elbet birisi ilgilenir.en kötü ihtimal gidip sorarsın şubene ama senin muayene olman lazım kuvvetle muhtemel çağırırlar seni muayene vs. için

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

23 yıldır bu memleketteyim. Askere kapıdan adam alındığını görmedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vicdani retciyim de

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

edit:

gitme lan şubeye alırlar askere götürürler

HeadBanger tarafından 26/Eyl/12 06:46 tarihinde düzenlenmiştir

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben açıklise olduğum için tecil etmiyorlardı gerçi artık açık liselilerede haktanındı ama yeni yasalaştı neyse gittim muayne oldum bana kasıma tertip verdiler ama buarada üniye girdim sanırım oto tecil oldu olmadıysada okul bitmeden gitmem

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

ben açıklise olduğum için tecil etmiyorlardı gerçi artık açık liselilerede haktanındı ama yeni yasalaştı neyse gittim muayne oldum bana kasıma tertip verdiler ama buarada üniye girdim sanırım oto tecil oldu olmadıysada okul bitmeden gitmem

universiteye gidince otomatik tecil oluyor. Koy muhtari sizin askerlik kagitlari geldi dedi bende direk ne yapayim geldiyse dedim. Hala okul bitmedi devam ediyor. Askerlikte 2014 ekadar tecilli cikti.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Al lise diplomanı git tecilini yap. 3 yıla kadar tecil edersin. Senin sülüsün yazılmadıkça kimse askere alamaz seni.

Normal muayeneye git, tecil edicem de. Tecil evrakı doldurup muayene olacaksın herkes gibi. İşlemlerin sonunda şu kadar tecillisin denecek. Kalabalık değilse en fazla 1 saatte işin biter...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

eyw beyler bugün gerekli olan dalgaları tamamlayıp yarın gitmeyi düşünüyorum

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 19