folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Askerlikle İlgili Kritik Bir Soru

Askerlikle İlgili Kritik Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

kasımdı hazırana otelemısler . yukseklısans 4 sene mı otelemı yapıyor 

alan dısı yuksek gırısı zor oluyor sanırım 

tezlı yukseklısans kendı bolumlerımızden alımı daha kolay olmakta sanırım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

şöyle birşey duymuştum doğru mudur size sorayım. Yüksek lisansa başladık tecil ettiler, tekrardan başka bi bölüme yüksek lisansa başvuruyorz kazanıyoruz kayıt yaptırıyoruz tekrar 1 sene uzatıyorlarmış galiba doğru mudur ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

askerden selamlar vandayım :) başta zorlanıyosunuz ama sonra aldıkça alışıyosunuz sevgiler :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

şöyle birşey duymuştum doğru mudur size sorayım. Yüksek lisansa başladık tecil ettiler, tekrardan başka bi bölüme yüksek lisansa başvuruyorz kazanıyoruz kayıt yaptırıyoruz tekrar 1 sene uzatıyorlarmış galiba doğru mudur ?

hocam yüksek lisansa başladın, tecil yaptırdın. (bazı okullar 1 yıl yapıyor bazıları direk 3 yıl yapıyor). O yüksek lisansı bitirmeden yani dersleri tezi vs bitirmeden, bir başka yüksek lisansa girersen, önceki okulun tecilini bozup yeni tecili tekrar yaptırabilirsin. yine okula göre 1 yıl ya da 3yıl şeklinde.

ek : Yüksek lisansa kaydolurken askerliğinle ilişinin olmadıını göstermek için askerlik durum belgesi istiyorlar. yaptıysna yaptığına, tecilli isen tecilli olduğuna dair belge. O belgeyi görmeden öğrenci kaydını yapmıyorlar haklı olarak. Bakaya iken nasıl yüksek lisans/doktora ya başvuru yapmış  bilemedim ben de o arkadaş.

MaviGozluDev tarafından 03/Şub/18 04:27 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

ne güzel gittim paşalar gibi aradan çıkarttım diyorum. ülke boka gidiyor. hemen gidin gelin arkadaşlar benden demesi.

Ben de 2013 yılında geldim. Iyi ki gidip gelmişim dedim. Şimdi yurt dışındayım. Kafam çok rahat. 

Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 16
askerlik