folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Asp De Facebook İle Login

Asp De Facebook İle Login

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

Asp de üyelik sistemine nasıl facebook ile login yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmalar

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Aspden kastın klasik asp ise tabiki javascript kullanarak yapman en mantıklısı. Sadece asp ile de yapabilirsin de json parse yi bile kendin yazman gerekicek gerek yok. Javascript sdkyi öğren 

Daha önce yine aynı soruyu cevaplamıştım. Son hali son sayfada var

http://www.tahribat.com/Forum-Asp-Ile-Facebook-Login-Ve-Uyelik-Islemleri-182365/

by_Tet tarafından 29/Ağu/14 12:27 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Öncelikle ASP ile dalga geçmeyin, ayık olun :)

Sonralıkla benim yazdığım bir login scripti vardı. Yeni makineye geçerken aldıysam atarım

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Öncelikle ASP ile dalga geçmeyin, ayık olun :)

Sonralıkla benim yazdığım bir login scripti vardı. Yeni makineye geçerken aldıysam atarım

süper olur hocam

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ahaha amk guldum ya :D 

bır musterı geldı asp ıle websıtesınden verılerı cekmek ıcın zerre anlamam php kullanıyorum ıslerde az bıraz. neyse 

ftp anadızınde dırekt odb dosya mı olur lan odb ıdı sanırım. adam hersey ıcın dosya olusturup ftp anadızınınden kullanıyordu 

vesselam sovdum bayaga 

kolay gelsın ama js ıle cektırebılırsın en kolay developers kısmınd acıklamaları var 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

ahaha amk guldum ya :D 

bır musterı geldı asp ıle websıtesınden verılerı cekmek ıcın zerre anlamam php kullanıyorum ıslerde az bıraz. neyse 

ftp anadızınde dırekt odb dosya mı olur lan odb ıdı sanırım. adam hersey ıcın dosya olusturup ftp anadızınınden kullanıyordu 

vesselam sovdum bayaga 

kolay gelsın ama js ıle cektırebılırsın en kolay developers kısmınd acıklamaları var 

mdb'dir hocam o. :)

Ben de zamanında çok uğraştım ASP ile sonradan PHP'ye döndük..

İmza...
Toplam Hit: 731 Toplam Mesaj: 7