Asp Destekli Siteleri Çökertme!!!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ered-Nimrais
  Ered-Nimrais's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Ağustos/2005
  Erkek


  Oncelile programı indirelim
  http://www.e-bilisim.org/issdata.zip
  http://www.e-bilisim.org/sitebulma.rar
  Simdi "Finde Site" adlı programı calistirin ve "Key wor" yazan yerin altına
  Ornek :
  hk filetype:asp


  yazın burda hk ulkelerin alan adı kısaltlamarı (Kuzey Kore) buraya baska uzantılar da yaza blirsiniz tr (turkiye) gibi domain uzantılarını
  mcuma.sitemynet.com/ulke.htm
  burdan bula bilirsiniz burda ki her uzantıyı arama yaparken kulana bliirisniz. "filetype:asp"de asp destekli serverlar yada asp dosyaları bulunan siteleri armamızı saglar. (ikiside aynı seyler zaten :-P yada benzeR ne farkeder :-) )
  (burda ki amac asp destekli siteleri bulmak, google daki arama tekniklerini iyi bi sekilde biliyosanız daha cok site bulabilirsiniz)
  hk filetype:asp yazdıktan sonra "Capture Links" diyoz we siteleri bulmaya baslıyo arama bitikten sonra tumunu seciyoz ve bi Metin belgesine kaydediyoz (*txt)
  Sonra "DavS" adlı programı acıyoz "Criar" yazan yerin altında ekliycemiz dosyanın adnını yazıyoz ben "/madboyiso.htm" yazdım sonra "Setar texto...." yazan yerin altınada bisiler salıyoz ben :-)
  " Hacked ßy gecekusu_always |-)" (isterseniz html kodları yada asp kodları da kulana bilirsiniz yanlız asp kod kulanıcanız zaman /demonsgod.htm yerine /demonsgod.asp yazmalısınız) yazdım sonra "listar" diyoz ve kaydetigimiz metin belgesini acıyoz ( hani su arama yaptıgımız siteleri metin belgesine atmsıtık ya onu :-P )
  "Start Scan..."
  dedikmi hack etmeye baslıyoz... "Pages Own.." yazan yerin altına dusen siteleri hack etmis oluyoz..  "And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How ev"rything still turns to gold. And if you listen very hard The tune will come to you at last. When all are one and one is all To be a rock and not to roll. And she"s buying a stairway to heaven" Led Zeppelin-Stairway to Heaven
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Antikky
  Antikky's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 01/Mayıs/2003
  Erkek
  Buna biz davs diyoruz güzel kardeşim:)

  Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 2122 Toplam Mesaj: 2