Assassins Creed - Shaban 3D Render

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bir dönmüş pir dönmüşsün DjDoom kardeş

Harika olmuş

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

gardaş naptın yauuu

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Bir dönmüş pir dönmüşsün DjDoom kardeş

Harika olmuş

tesekkur ederim kardesim :D

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Kirli sakalı biraz daha belirgin yap hocam.  Birde ezio'nun koyu kostümü olursa harika olur. 😊 Ayrıca galata kulesinden manzarayı göster bi sonra atla ama samana falan atlama, böyle sonsuz siyah bi boşluğa atla bitsin video. 😊

hocam, animasyonu bitince atacagim :D birtane cami var burada caminin uzerinde kosarken bir cekim ayarliyorum simdi. bitsin ekleyecem :D

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 2160 Toplam Mesaj: 15
3d shaban interactive assassins creed