folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Astroloji Saçmalığı

Astroloji Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Mukan bunu yazdı:
    -----------------------------

inception bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

inception bunu yazdı:

Benim hayatım hiç bi zaman burçlarda ki gibi olmadı ?
    ---
      Senin dini bilgin yok bi kere dinde bunun neresi şirk ? Burçlar dinde vardır .
    Din bilimi destekler , cahilliğe karşıdır.

Meteoroloji geleceği görüyomu sence ? :) komik.
    Meteoroloji tahmin yapar sadece .
    Herzaman meteorolojinin dediğinin olmaması senin mantığına göre bakarsak Allah'ın olduğunun bir kanıtıdır.

evet mantık olarak meteroloji büyük günah işliyor bu durumda :)

İnsanlar geleceği bilebilir Sadece Allahın izin verdiği kadar tabi.

Allahtan başka kimse geleceği bilemez diyen insanlar peygamberlerin hayatlarını incelesinler.

Hocam bi insanın geleceğini hiçbirimiz bilemeyiz çünkü insanın kaderi kendi elindedir istediği gibi çizer kaderini .
    @Mukan'ın dediğine göre doktorlarda çok büyük günah işliyo :)
    bilip bilmeden konuşuyo işte maksat dine laf atmak olsun :D
    doktor bakar bişeyi görür ilerde bu olur der
    meteorolojide aynı şekilde
    geleceği gören meteoroloji söylesin bakim 40 yıl sonra bugün hava kaç derece olacak :D
    hiç birisi kehanetten öteye gidemez

Kehanetten öteye gitmez evet. Zaten bu da eş koşmak için yetiyor. Sen bence dini işine geldiği gibi yorumluyorsun.

Doktorun yaptığı da eş koşmaktır. Eğer sen şu zaman öleceksin diyorsa eş koşmuştur. Gaipten haber vermiştir.

İşine gelmediği için yarını gelecekten saymayıp 40 yıl sonrasına randevu vermişsin :)

Vallahi mukan kardeş sen bence iyi yerlere gözükmelisin çünkü gelecekteki halini hiç iyi görmüyorum :D Ne o lan? Gelecekten haber verdim gene dimi? Şirke koştum sanırım.

Kalem masanın üzerinde yuvarlanıyor ve hızla masanın kenarına doğru yaklaşıyor. Bunu gören biri "kalem düşecek" diye bağırdığı zaman şirke koşmuş olamaz. Çünkü gerçekte o kalem gerçekten yere düşebilir ya da gerçekten havada kalabilir ya da masanın kenarında durabilir. Allah-u Teala nasıl ol derse öyle mümkün. Ve biz biliyoruz ki Yaratıcının koyduğu kanunlar gereğince o kalem düşecek. Çünkü daha öncesinden öyle gördük ki bu yuvarlanan kalem hep düşüyordu. O zaman tekrar biz bundan öncesinde bu kalemin düşeceğini söylersek şirke koşmuş olamayız. Meteorolojide bu böyle. Bakıyoruz havaya diyoruz ki "yağmur yağacak". Neden yağmur yağacak diye söylüyoruz çünkü Yaratıcının koyduğu kanunların akabinde biz gördük kü şöyle şöyle durum oluşunca yağmur yağıyor. Ve biz bunu tahmin edebiliyoruz. Sanırım anlatabildim.

Ve mukan sana tavsiyem git bir psikoloji uzmanına de ki ben böyle böyle bir forumda böyle böyle bir konuda böyle böyle bir cevap verdim ve cevabıma böyle böyle bir cevap verdiler ve bana size gelmem konusunda öneri verdiler diye. Sanırım hekimimiz doğru işi yapacaktır.

Sadece bi imza..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

astroloji denilen olayın %90 nı bana da saçma geliyor ama şöyle de bir olay var; biliyosunuzki vücudun %70i su kaynaklı ve insan anne karnından çıktıktan sonra gezegenlerin yaydıgı enerjiden etkileniyor olabilir, sonuçda koskoca okyanuslar etkileniyor altı üstü bir ay'dan...

bazı günlerde ilk dogdugunuz anda etkilendiğiniz gezegen yıldız artık neyse onun dünyaya yakınlığına göre tekrar etkilenebilirsiniz. ama hiç bi zaman bi gezegenin durumu sizin o gün sağlıklı olacagınızı yada çok para kazanacagınızı etkileyemez bence. hani çok ufak tefek atıyorum moraliniz sebepsiz yere bozulabilir yada başka zamanlarda mutlu olmayacagınız ufak şeylerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz ama bu tarz şeyler kişiye özeldir ve öyle genelleme yapıp bu sene aslan burcunda olanların senesi cart curt hikaye kısmı

edit bu arada insanlar geleceği bilir bilemez noktasına kaymış bile konu.. benim bildigim kadarıyla islam dinine göre yani direk ayetleri bilmediğim için yuvarlayarak yazıyorum.. işte önceden cinler gökyüzüne çıkıp gaybdan haberleri dinleyip insanlara bunları söylüyorlardı ama sonra biz onu yasakladık ne zamanki bir cin gaybın konuşuldugu kata çıksa alev topları onları kovalar diyor... ve şöyle de bir konu var ; gayb ı bilenler yalnızca Allah katında olanlardır

burda gayb kelimesi bilinmeyen demek, yani bilinmeyeni bir tek Allah bilir diyor. ve de çok haklı yani olacagına inanmıyorum ama olur da eğer bir insan geleceği görebilirse bu o zaman gayb olmaktan çıkar. yani bilinmeyen değil bilinen bi şey olur. dolayısıyla insanların bilmesinde bi sakınca olmaktan çıkar

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şu olayı dine bağlamayı kesin , konu başlıgı zaten kötü 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Lan tam bu başlığı açacaktım sağolsun arkadaşlar benim yerime açmış.Hayatlarında üniversite görmemiş iki gram fizik bilmeyen insanlar yok güneş oraya yaklaştı o buraya yaklaştı diye milleti yiyiyor.Farkettiyseniz zaten adamlar anlatırlarkende kesin şeylerden bahsetmiyorlar.Örneğin aslan burcu insanı cesur olur diyor.Lan zaten kendini korkak gören birisi var mıdır ki? 

Toplam Hit: 6710 Toplam Mesaj: 45