Asus Fx 5200

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spnc
    spnc's avatar
    Erkek

yaw arkadaşlar...F.E.A.R.  die bi oyun aldım,bu oyun için 64 MB'lık GF MX 440'ı deiştirip FX 5200 aldım ama bir türlü oyundaki takılmayı önleyemiyorum..bana bi akıl werin plss...

spnc
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    Direx x yükle ama senin Ram kaç ?

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2004 yazında takılma oluyor diye fx5200 ümü değiştirmiştim hacı 5200 le fear oynayamassın doya doya şuan piyasada alacağın en düşük kart 9550 yada 9600xt olsun bunun altına düşmeyin birde 128mb 256mb olması önemli değil önemli olna enaz 128bit yada 256 bit olması buna dikkat edin 5200 lerin çoğu 64 bittir onun için sende takılma olacaktır...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

2004 yazında takılma oluyor diye fx5200 ümü değiştirmiştim hacı 5200 le fear oynayamassın doya doya şuan piyasada alacağın en düşük kart 9550 yada 9600xt olsun bunun altına düşmeyin birde 128mb 256mb olması önemli değil önemli olna enaz 128bit yada 256 bit olması buna dikkat edin 5200 lerin çoğu 64 bittir onun için sende takılma olacaktır...

yeterinde acıklanmıs fear sorunsuz oynamak için en az 9550 ye ihtiyacın var tbe bide 256 bit olsa ii olur

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

Hoja bnde  ge-force fx 5200  ekran kartı + 768 ddr ram war hiç bi şekilde kasış yoq :)

OverClock'culara not :  bnde biostan makinayı overclock zorluyoruz ya  aynı o mantıkta zorlayan bi program war ekran kartını zorluyo  ama  daha  test etmedim kartı yakarım die  bi  fikri olan warmı bu konuda ne kdr yararlı olr grafik kartına ??

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rapboy elinde büyük ihtimalle 128bittir...oc sırasında vga yı yakmamak için ısı değerlerini sürekli kontrol et windowstan nortbridge(kuzey köprüsü) nün ısı değeri yüksekse vga her an ziki tutabilir demektir haberinolsun...:)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1615 Toplam Mesaj: 6