folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Asus Teknik Serviste Tanıdığı Olan Varmı?Yardım Lütfen

Asus Teknik Serviste Tanıdığı Olan Varmı?Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

zenfone telefonumuz arızalandı.(garantisinin bitmesine 40 gün vardı yaklaşık)

asus servise gönderdik , gelen cevapyta anakart arızası olduğu ancak yetkisiz müdahale yapıldığı için 

garanti dışı olduğu ücretli yaıpılabileceği bildirildi

itiraz ettik inceleyeceklerini söylediler.

ancak yeni gelen mail de bu sefer de sıvı teması olduğunu ve ücretli yapabileceklerini söylüyorlar.

ben bu durumu kime şikayet edebilirim.adamlar kafalarına göre mazeret uyduruyorlar.kaldı ki kesinlikle sıvı teması ve yetkisiz müdahale olmadı.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Telefon tere ve yağmur suyuna maruz kalmış ise garanti dışı bırakırlar hocam. Cihaz içerisinde sıvı teması bariz bir şekildede belli olacaktır bunu size fotoğraf yoluyla iletmelerini talep edin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Telefon tere ve yağmur suyuna maruz kalmış ise garanti dışı bırakırlar hocam. Cihaz içerisinde sıvı teması bariz bir şekildede belli olacaktır bunu size fotoğraf yoluyla iletmelerini talep edin

haklısın tabii de ilk önce yetkisiz müdahale dediler.itiraz edince sıvı teması var dediler.

ilk açtıklarında neden sıvı teması yoktu.ben itiraz edince sıvı temasına döndüler.

Toplam Hit: 566 Toplam Mesaj: 3
asus zenfone.cep telefonu