folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Asus V241 All İn One Pc Farklı İşletim Sistemi Kurma

Asus V241 All İn One Pc Farklı İşletim Sistemi Kurma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Elime böyle bir bilgisayar geçti. Ama bir türlü usb yi gösteremedim. Bunlara format atmanın bir yolunu bilen varmıdır aramızdA? 

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Uefi flash hazırlaman lazm öle atabilirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErQun
    ErQun's avatar
    Erkek

Rufus ile "iso" dosyasını "Disk bölüm düzeni" seçeneğini "gpt" yapıp "uefi" olarak yazdırman gerekli. yazıdıracağın windows 10 sürümün1909 sürüm ve üzeri olsun. Pc yazdığın modele göre 11.nesil işlemci var herhalde.

ayrıca kurulum esnasında disk bölümleme kısmında ssd'yi görmez ise  flash a iso yazdırdıktan sonra flashın kök dizinine asus supporttan driver kısmında chipset altında irst driver'ını indirip genişletilmiş halini klasör şeklinde at kurulum da disk bölümleme ekranında "Gözat" butonundan o atmış olduğun irst klasöründen "ahcı" dizininden inf uzantılı dosyayı gösterip sata ahci/raid driverini yükleyip diski listede gösterirsin. sonra biçimlendir bas geç kurulumu.

Bazen ne kadar az bakarsan, o kadar çok görürsün!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blacksea34
    Blacksea34's avatar
    Erkek

ventoy bu program ile boot ya ile format atabilirsin yotubeden izleyerek yap 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pc açıkken iso yu booth et kuruluma başka 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

Uefi flash hazırlaman lazm öle atabilirsin

PanxeR bunu yazdı

pc açıkken iso yu booth et kuruluma başka 

Blacksea34 bunu yazdı

ventoy bu program ile boot ya ile format atabilirsin yotubeden izleyerek yap 

ErQun bunu yazdı

Rufus ile "iso" dosyasını "Disk bölüm düzeni" seçeneğini "gpt" yapıp "uefi" olarak yazdırman gerekli. yazıdıracağın windows 10 sürümün1909 sürüm ve üzeri olsun. Pc yazdığın modele göre 11.nesil işlemci var herhalde.

ayrıca kurulum esnasında disk bölümleme kısmında ssd'yi görmez ise  flash a iso yazdırdıktan sonra flashın kök dizinine asus supporttan driver kısmında chipset altında irst driver'ını indirip genişletilmiş halini klasör şeklinde at kurulum da disk bölümleme ekranında "Gözat" butonundan o atmış olduğun irst klasöründen "ahcı" dizininden inf uzantılı dosyayı gösterip sata ahci/raid driverini yükleyip diski listede gösterirsin. sonra biçimlendir bas geç kurulumu.

Herkese cevapları için teşekkür ederim arkadaşlar. Söylenenlerin hepsini ve artılarını denedim ama bir türlü usb den başlatamadım makinayı. En son çare biosunu güncelledim ve format atabildim. Skayım böyle sisteme. Kapalı bir kutu yapmışlar. Bakaklım umarım ofis işlerimde işimi görür. Herkese tekrar teşekkürler.

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Kaça satın aldın kankim bu aleti

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

10 bin alacağa karşılık aldım. Benim ki + olarak 16 gb ram ve 256 ssd olan model. Ben sinir oldum böyle uğraştırmasına. Ama kocaman bir ekran ve sessiz bir şahaser yapmışlar. Performans da iyi olursa parayı da misliyle kurtarmış olurum :). 

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

10 bin alacağa karşılık aldım. Benim ki + olarak 16 gb ram ve 256 ssd olan model. Ben sinir oldum böyle uğraştırmasına. Ama kocaman bir ekran ve sessiz bir şahaser yapmışlar. Performans da iyi olursa parayı da misliyle kurtarmış olurum :). 

Alacakla yorulmussun simdi de bununla

Şans işte , inşallah canavar gibi işler kardom

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Alacakla yorulmussun simdi de bununla

Şans işte , inşallah canavar gibi işler kardom

Şansımızın bol olması dileğiyle. Nasip işte.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 942 Toplam Mesaj: 10
asus format all in one pc