Asus Zenfone 2 Dokunmatik Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,normalde dokunmatik çalışıyordu.Telefon bir hafta bataryası yüzünden telefoncudaydı.Aldığımda 1 gün sonra telefon tekrar batarya problemi çıktı.Evde kendimiz açtık ve düzelttik fakat bu sefer dokunmatik ekranda sorun oldu.Tamir eden telefoncu anakartı açmıştı.Bundan dolayı dokunmatik sorunu olabilir mi? Çünkü bir gün önce çalışıyordu.Çıldırmak üzereyim.Erzurum gibi bir yer de telefoncu bulmak da zor.Götürdüğüm yer de pek bir yardımcı olamadı zaten.

İsteyen olursa telefonu açtık zaten resimde atabilirim.Gerekli yerler için yardımcı olabilir.

Not:Umarım konu doğru yerde açmışımdır.Modlara selam kolay gelsin.Yardımcı olursanız çok sevinirim 3 haftadır telefonla uğraşıyorum.Bir sorun hallettik derken diğer sorun çıktı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

sen mi bozdun ne dir ne değildir bilemem ama

zenfonelarda dokunmatik problemi hep var gördüğüm. millet küfrediyor.

babamda var. elime almıyorum. sinir ediyor telefon.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

sen mi bozdun ne dir ne değildir bilemem ama

zenfonelarda dokunmatik problemi hep var gördüğüm. millet küfrediyor.

babamda var. elime almıyorum. sinir ediyor telefon.

benle alakası yok da telefoncuda 1 gün önce çalışıyordu.Telefoncu anakartı temizledi.Ondan sonra eve geldiğim de telefonu açmak için denedim Asus logosunda kaldı.Bataryayla oynadım.Ama anakarta dokunmadım.Telofonu açabildim.Fakat bu sefer de dokunmatik ekran gitti.Şuan telefon açılıyor ama dokunmatik ekran yok.Siz halledebilmiş miydiniz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam cihazın garantisi yokmuydu ? benim zenfone 2 nin dokunmatiğinde problem var diye servisine yolladım (teleservice) adamlar direk değişim - iade formu yolladılar gittim paramı aldım.. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

hocam cihazın garantisi yokmuydu ? benim zenfone 2 nin dokunmatiğinde problem var diye servisine yolladım (teleservice) adamlar direk değişim - iade formu yolladılar gittim paramı aldım.. 

hocam erzurumdan göndermek çok uzun sürer diye (sadece şarj sıkıntısı yüzünden uğraşmayalım diye) mecbur burada bir telefoncuya verdik bu kadar sorun olacağını sanmıyorduk adam işte bataryada dedi öyle para aldı yok şarj soketinde sorun dedi.Falan filan derken biz arkadaşla açtığımızda bu sefer şarjı hallettik ama dokunmatik gidik bir yardım bekliyorum erzurumda da iyi telefondan anlayan kişiyi bulmakda zaman ve para demek kendimiz halletmek istiyoruz ekranda anakartta açtığımızda pek bir sıkıntı görmüyoruz.

Toplam Hit: 1308 Toplam Mesaj: 5
asus telefon zenfone sorunu dokunmatik telefon