Ati Radeon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

açıkçası ben donanımdan anlamam sevgili müridler ancak dexte ati radeon hd yazısını görünce bi sorayım dedim sizce bu şey orjinal mi trdeki fiyatı nedir

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.45921

revolution-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    hocam orjinal mi bilmem ama bu modelden herhangi bir performans bekleme

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

atiler iyide Bu Berbat hep Süs Amk 512 Bide  fiyat Pahlı

Beleş wireless kahramanı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

bende HD3650 var arkadaş. 10 numara performans alıyorum. 4350 hayli hayli iyi. Yalnız hiç bir ekran kartından tek başına performans beklememelisin.minimum işlemcin çift çekirdek. Ram 2 gb olacak. Ki  kendini ortama adapte etsin. bunların toplamını insan vucudu gibi düşün. Tüm uzuvların tam olsun.kafan iyi diyelim ama  bacağın kolun sakat olursa aksaklıklar ortaya çıkar.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    -----------------------------

açıkçası ben donanımdan anlamam sevgili müridler ancak dexte ati radeon hd yazısını görünce bi sorayım dedim sizce bu şey orjinal mi trdeki fiyatı nedir

ttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.45921

-----------------------------

hocam, 4350 teknik olarak 3000 serisinden üstün olabilir ama 4000 seviyesinin düşün performanslı ürünlerinden birisi. o yüzden düşünmeden alma derim.

Düşünüyorum, o halde varım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hoca orijinal ya da değil ama ordaki fiyat ile türkiyedeki fiyat neredeyse aynı.. hepsiburada.com dan bakabilirsin

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek
    3650 4350 modelinin 2 gömlek üstünüdür. 3650 nin karşılığı 4550 diye bir model olsa olurdu. 4350 giriş seviyesidir. 7XX ve 8XX chipsetli anakartlarda onboard ekran kartıdır. bknz : hd 42XX sb710 sb750 nb760-780-790-880-890 bugün "ekran kartı alacağım" diyorsan ve oyun oynamak istiyorsan bakacağın kart minimum 4650 olmalı. onun da ddr2 li versiyonu bi b.k a benzemez. ddr3 lü 4650 almalısın. 140 liraya 4670 1 gb ddr3 almak bence en mantıklısı alt seviye ürünlerde.

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

4350 giriş seviyesi bir ekran kartı hiç bir işe yaramaz.

her zaman anlatmak isterim.

5xxx, 4xxx, 3xxx önemli olan x li bölgeler sadece 5 te dx 11 desteği war 4 dünde 3 e göre üstünlükleri war ama şuan tam bşy söyleyemiyeceğin

anlayacağınız 3650 veya 3850 bir ati kart 5430 ati ekran kartından kat kat daha iyi olabilir.

AMD Rulezzz =)
Toplam Hit: 1490 Toplam Mesaj: 8