Atombilisim.Com Sitesini Bilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

http://www.atombilisim.com.tr

Burayı bilen duyan gören... Alışveriş yapılır mı? 2. el laptoplarda iyi fiyatlar var.

Teşekkürler.

Fakirler Ölsün...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

çok gördüm nette. Hatta i5 ler i7 ler falan da aşırı ucuzdu niye öyle anlayamadım bikaç yerde olumlu yazı olsa da güvenemiyorum. Yenilenmiş ürün mü başka bişey mi artık bilmiyorum ha bir de özellikleri tam yazmıyorlar hepsinin ilk neslini koyuyorlar falan ondan ugyn oluyor galiba.  kıllandıran bir uygunluk var sitede :D

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Ben buradan www.bilgisayarhastanesi.com.tr

Thinkpad aldım bir tane i5 2.nesil, o sırada konuştuk falan, bunlar toplu olarak ofislerden, call center gibi yerlerden iş pclerini topluyor, bazılarını kiralıyor bazılarını satışa çıkartıyorlarmış, genellikle de satışa çıkanlar daha satışa çıkmadan önce bu atombilişim gibi yerler tarafından topluca satın alınıyormuş. Yani doğrudan pclerin kullanıldığı kurumsal şirketten, bunlara satışa gidiyor üzerine sağ sol düzeltmesi temizlemesi falan sonra satışa çıkartıyorlarmış. Oradaki eleman öyle dediydi.  Bu bilgisayar hastanesinde de var satış ama çok yüksek seviyede değil.

Ek olarak aldığım thinkpad' in dördüncüsünde sağlam oldu. ilk üç tanesi orada çalışıyordu eve gittim mi sadece dııt dııt gibi ötüyordu ama sağolsunlar ilgilendiler. zaten kendileri de diyor burada deneyip almanızı öneriyoruz. bencede ya atomdan ya da bilgisayar hastanesinden alınacaksa gidip denenmeli öyle alınmalı.

Edit: Yazım hatası.

cohndoe tarafından 20/Eyl/17 00:38 tarihinde düzenlenmiştir

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

atom bilişimin fatihteki yerine gidip kendime ufak bi kasa almıştım. @cohndoe arkadaşın dediği gibi şirketlerden bankalardan vs toptan alıyorlar ikinci el satıyorlar fiyatları gayet uygun.

sıfır ürünleri de var ama onlardan hiç almadım kullanmadım bilmiyorum.

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Sahibi tanidik dolayli bu firma.ya da biri daha var sb de  o da.olabilir 

Banka cihazlari hep .yenileme ihalesi sonrasi satin alinip satiliyor

hipokondriyak tarafından 20/Eyl/17 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

atom bilişimin fatihteki yerine gidip kendime ufak bi kasa almıştım. @cohndoe arkadaşın dediği gibi şirketlerden bankalardan vs toptan alıyorlar ikinci el satıyorlar fiyatları gayet uygun.

ufak kasadan kastınız kitap boyutunda olan mı ? 3 kitap yüksekliğinde, 1 kitap genişlk falan çok b üyük değil ? o kasalardan arıyorum bir türlü bulamadım :(

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

n11 mağazasından ram almıştım hocam herhangi bir sıkıntı olmamıştı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

ufak kasadan kastınız kitap boyutunda olan mı ? 3 kitap yüksekliğinde, 1 kitap genişlk falan çok b üyük değil ? o kasalardan arıyorum bir türlü bulamadım :(

Hocam ben bu kasadan almıştım HP dc 5750 olması lazım farklı modelleri de var. Bundan daha küçük olanları da vardı.

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Tamamdir. Kurumsal kimlik tasiyorlar en azindan. Gittigidiyor profiileri de yuzde 99 olumluydu.

Tesekkurler.

Fakirler Ölsün...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Hocam ben bu kasadan almıştım HP dc 5750 olması lazım farklı modelleri de var. Bundan daha küçük olanları da vardı.

he hocam onlar pek de ufak değil benim bahsettiğimin yanında. bir de o kasalar eşek ölüsü gibi. 40 tane vardı bende ordan biliyorum.

kasa kitabın altında hocam :) 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    cankol bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

he hocam onlar pek de ufak değil benim bahsettiğimin yanında. bir de o kasalar eşek ölüsü gibi. 40 tane vardı bende ordan biliyorum.

kasa kitabın altında hocam :) 

evet biliyorum o kasaları da hocam, hatta aldığım zaman benim kasa 250 liraydı o ufak olanlarda 600 falandı daha yeni nesildi onlar :)

imza.
Toplam Hit: 1446 Toplam Mesaj: 11
atombilisim 2. el laptop satıs