folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Audi Ve BMW Marka Araba Sahipleri Torpidodaki Anahtara Dikkat

Audi Ve BMW Marka Araba Sahipleri Torpidodaki Anahtara Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir müşterimizin evinin önünden camını kırıp 3. yedek anahtarıyla arabasını çalıp kazaya karışıp yol ortasında bırakıp kaçmışlar. Kasko şirketi torpido gözündeki anahtarı bahane edip arabanın hasarını karşılamaya yanaşmıyor. Bu anahtar olayı Audi ve BMW'lerde varmış. Torpidonuzu bi kontrol edin derim. İsmi plaj anahtarı diye geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ZIkmJTx1BUU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

avrupada bu tarz olaylar olsa adamı sikerler :) ama ülkemizde hırsızlık ceza yok normaldir

Martech tarafından 04/Mar/17 00:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Neresindeymis bu anahtar torpidonun. Kurcaladım ama birşey bulamadım ben.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sanırım 1-2 yıl önce ben yapmıştım uyarıyı :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

İnsanın Audisi olmayınca konuyu ne rahat okuyor :)

Bundan 5 yıl sonra  inşallah çok teleş yaparım.

futurist tarafından 04/Mar/17 08:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kahretsin benim lambo da yok böyle özellikler :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Bmw 760ımın torpidosuna baktım da anahtar falan yok.

O değil de ben araba alsam özellikle de bmw, audi gibi bi araba alsam muhtemelen bakmadığım iğne deliği büyüklüğünde noktası kalmaz. Para böyle bi şey işte ayda bir araba değiştiriyor mına koduhlarım.

Şafak 1152!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Bmw 760ımın torpidosuna baktım da anahtar falan yok.

O değil de ben araba alsam özellikle de bmw, audi gibi bi araba alsam muhtemelen bakmadığım iğne deliği büyüklüğünde noktası kalmaz. Para böyle bi şey işte ayda bir araba değiştiriyor mına koduhlarım.

öyle araba alanlar çoğu özelliğini bilmiyor bakmıyor adam zaten doymuş hocam

ama fakirlikten yükselen kişi bakar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

http://www.arkadasanahtar.com/wp-content/uploads/2014/02/Passat-Smart-Anahtari.jpg passatlardada var bu ama normal anahtar olarak değilde içine gömülü 

sağda çıkan bişey var onu içine bastırıp anahtarıp metal yerini sola çekerseniz sonra anahtarı yukarı çekerseniz anahtar geliyo bu anahtarla torpido falan kitleniyo 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

avrupada bu tarz olaylar olsa adamı sikerler :) ama ülkemizde hırsızlık ceza yok normaldir

Avrupada lüks arabalar tercih edilmiyor hırsızlıkta. Zira GPS sistemi gömülü motorda. Uydudan nerede olduğu direk belli oluyor. Avrupa birliği ülkelerinde sınır kavramı olmadığından adam çalıntı arabayla ülke değiştirebiliyor. Veya araba ucuz diye adam 2. el ucuza araba alıp gideceği yere varınca uğraşmıyor plakasını söküp yol kenarında terk ediyor.

Avrupa'da araba ucuz. Hele Almanya'da tertemiz BMW'leri, Mercedes'leri hurdaya ayırıyorlar yaşları yüzünden. 

Türkiye'de araba fiyatları gereksiz yüksek. İnsanlar araba alacağım diye kredi çekip bir yerlerinde ayı bağırdığı için ister istemez üstlerine titriyor.

Bahsettiğim hurdaya ayırılan BMW'ler :

https://www.youtube.com/watch?v=hihMeGNAg0Q

Yol kenarında terkedilmiş arabalar :

https://www.youtube.com/watch?v=8VROdUhZSIU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atm
    atm's avatar
    Erkek

burası türkiye olur boyle seyler

Toplam Hit: 2057 Toplam Mesaj: 11
bmw audi anahtar