folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Audio Output Live Stream

Audio Output Live Stream

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, 

Kendi anteni ile bilgisayarıma çektiğim radyo yayınını live stream olarak kendi sitemde yayınlamak istiyorum. 

Cihaz ile çektiğim bu yayını localde dinleyebiliyorum. Fakat bunu nasıl 7/24 tam besleme anlık olarak İnternete verebilirim?

Tecribeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Cihazın directshow desteği var mı?

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Cihazın directshow desteği var mı?

Tcp üzerinden kendi portuyla vlc den falan dinleyebiliyorum. Bunu direk yansıtmanın bir yolu var mıdır ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

VLC de yapar ama karşıda bu streami alıp dağıtan bir şey olması lazım. Mesela shoutcast (icecast) server. ffplay uygulaması ile de dinleyebiliyorsanız (ffplay -i tcp://adres:port) ffmpeg de işinizi görür. http://www.streamingmediaglobal.com/Articles/Editorial/Featured-Articles/DIY-Live-Audio-Streaming-Using-Icecast-with-FFmpeg-125665.aspx

Olaylara karışmayın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

VLC de yapar ama karşıda bu streami alıp dağıtan bir şey olması lazım. Mesela shoutcast (icecast) server. ffplay uygulaması ile de dinleyebiliyorsanız (ffplay -i tcp://adres:port) ffmpeg de işinizi görür. http://www.streamingmediaglobal.com/Articles/Editorial/Featured-Articles/DIY-Live-Audio-Streaming-Using-Icecast-with-FFmpeg-125665.aspx

Ne yaptıysam 2 haftadır modemden port açamadım. O yüzden dışarı çıkış yapamıyorum. Vazgeçtim kısacası

Teşekkürler hocam yardımın için.

Toplam Hit: 10593 Toplam Mesaj: 5
live