folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Automate Yararlı Makro Paylaşımı

Automate Yararlı Makro Paylaşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kehanet bunu yazdı

her işlem için denetim izni veren dosyayı mı indirmek gerekiyor ? ağ denetimi,sd kart ,flash light, vs... 

bir de programı ayarları kaba taslak anlatan ve temel düzeyde apk oluştururken ki adımlar hakkında ufak bir yazı hazırlansa çok güzel olurdu gereksiz araştırıp deneme yanılma ile uğraşmadan hızlıca kullanabilmek için.

Malesef öyle. Bu yüzden tasker kullanmayı uygun görüyorum. Herşey dahil.

Sabahları gearbest'i açıp günlük ödülü toplayan makrom var :)

Dokunma izinlerini verdirip kontentleri seçtiriyorsum değil mi?

Ekran kilidi olmamalı ki wake up yapabilsin. Aksi halde ekran açılana kadar bekliyor. Ya da cihazın rootludur. :D

Cihazım rootlu. Dokunma için kendim fonksiyon(task) oluşturdum. X ve Y parametrelerini o task'a input olarak veriyorum, çıktı olarak root izniyle konsola komut gönderiyorum: input tap X Y

Root olduktan sonra beni kimse tutamaz :)

Dokunma için erişilebilirlik bölümünden izin isteyen plugin yükleyeceğime tek satır task oluşturup istediğimi yaptırdım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kehanet bunu yazdı

her işlem için denetim izni veren dosyayı mı indirmek gerekiyor ? ağ denetimi,sd kart ,flash light, vs... 

bir de programı ayarları kaba taslak anlatan ve temel düzeyde apk oluştururken ki adımlar hakkında ufak bir yazı hazırlansa çok güzel olurdu gereksiz araştırıp deneme yanılma ile uğraşmadan hızlıca kullanabilmek için.

Ekran kilidi olmamalı ki wake up yapabilsin. Aksi halde ekran açılana kadar bekliyor. Ya da cihazın rootludur. :D

Cihazım rootlu. Dokunma için kendim fonksiyon(task) oluşturdum. X ve Y parametrelerini o task'a input olarak veriyorum, çıktı olarak root izniyle konsola komut gönderiyorum: input tap X Y

Dokunma için erişilebilirlik bölümünden izin isteyen plugin yükleyeceğime tek satır task oluşturup istediğimi yaptırdım.

Direkt ağı sniffleyip istek taklidi yapmak da var oysa :D

2-3 web request ile halloluyordur tahminimce.

İster net gitsin ister telefon parçalansın.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

şu ekranda istediğin konuma dokunma işini çözemedim bir türlü mesela whatsapptan istediğim mesajı yazıp göndertmek istiyorum diye sallayıp bir örnek vereyim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

şu ekranda istediğin konuma dokunma işini çözemedim bir türlü mesela whatsapptan istediğim mesajı yazıp göndertmek istiyorum diye sallayıp bir örnek vereyim

Rootlu değilsen tasker pluginleri var istediğin koordinatlara dokunan. onları deneyebilirsin.

whatsapp'un url üzerinden mesaj penceresi açma özelliği de var sanırım yada intent ile çalışıyor. Hatırlayamadım şimdi.

https://faq.whatsapp.com/en/android/26000030/?category=5245251

NoktaliVirgul tarafından 12/Ara/17 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kehanet bunu yazdı

Direkt ağı sniffleyip istek taklidi yapmak da var oysa :D

2-3 web request ile halloluyordur tahminimce.

İster net gitsin ister telefon parçalansın.

Çözümler bitmez :D

python projesi olarak yaparsan 5-10 hesaptan kasıp ücretsiz bir sürü şey alınabilir. Dur ben bunu düşüneyim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

Rootlu değilsen tasker pluginleri var istediğin koordinatlara dokunan. onları deneyebilirsin.

whatsapp'un url üzerinden mesaj penceresi açma özelliği de var sanırım yada intent ile çalışıyor. Hatırlayamadım şimdi.

https://faq.whatsapp.com/en/android/26000030/?category=5245251

Intent ile de oluyor uri ile de hocam ikisi de iş yapar. Automate'de intent ile şaaptırıyoruz.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

WhatsApp bir gruba gelen tüm mesajları Signal-dedi-bip-telegram da birine veya bir gruba yönlendiren makro çok işe yarar bu aralar. Var mı böyle bişey 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 6886 Toplam Mesaj: 58
automate