folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Avansas İndirim Kodu Olan Var Mı ?

Avansas İndirim Kodu Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Müridler ofis açıyorum. Avansastan 700 TL'lik siparişim var eğer kullanmadığınız indirim kodu var ise verebilir misiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam hayırlı uğurlu olsun ALAH bol kazanç versin..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam.avansas 100 liramin ustune yatti 2 haftadir maillesiyoruz gram ilerle yok. aman derim.odeme yaptim hesabimdan dustu. bunlarin araci firmasi var payu orasi aldi parayi ama siparisim yok. payuyu aradim referans verdiler parayi aktardik. avansasa ilettim surekli ilgilenitoz diyolar 2 haftadir tik yok. dun yasal takibe gectim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

hocam.avansas 100 liramin ustune yatti 2 haftadir maillesiyoruz gram ilerle yok. aman derim.odeme yaptim hesabimdan dustu. bunlarin araci firmasi var payu orasi aldi parayi ama siparisim yok. payuyu aradim referans verdiler parayi aktardik. avansasa ilettim surekli ilgilenitoz diyolar 2 haftadir tik yok. dun yasal takibe gectim

Hocam direk bankaya ödeme itirazı yapacaktın. Payu seni bağlamaz. Konu avansasa patlardı. Ceza öderdi.

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam hayırlı uğurlu olsun ALAH bol kazanç versin..

Allah razı olsun hocam. Hepimize inşallah.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

Çekindim hocam şimdi sen öyle söyleyince.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

ben birçok kez sipariş verdim avansas'tan.

bir keresinde eksik ürün göndermişlerdi, aradım tekrar yönlendirdiler.

bu sefer de fazla ürün göndermişlerdi, yine aradım dedim fazladan göndermişsiniz.

aramamın peşine baktım ertesi gün bir kargo daha gelmiş, biraz daha malzeme göndermişler?! 

iyi niyetim bu kadar dedim sizinle mi uğraşacağım.. (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

Hocam direk bankaya ödeme itirazı yapacaktın. Payu seni bağlamaz. Konu avansasa patlardı. Ceza öderdi.

banka itirazini zaten yaptim lakin bu surec 45 gun surebiliyormus. saolsunlar enpara inanilmaz ilgili konuda. hergun bilgi veriyolar. avansas gene dekont istedi 6. gonderisim bakalim nolcak. hukuk burosunda calisiyorum hobi niyetine dava acar takip ederim artik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

İyi baltalandı konu. :) elinde avansas kodu olan var mı ?

Toplam Hit: 704 Toplam Mesaj: 9
avansas i̇ndirim kodu