folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Avea'nın Hisselerini Türk Telekom Satın Aldı

Avea'nın Hisselerini Türk Telekom Satın Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    xous bunu yazdı

akışmışsınız herşeyi akp ye yıkmaya dolu yağsa onlar yağdırdı dicekler

hüloğğğ

https://www.youtube.com/watch?v=l_jZpaVuI3Q

Konuya gelirsek; Türklere ait yeni bir operatör çıksa da ona geçsek bari.

qoqo tarafından 30/Nis/15 20:24 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

milleti sömüren bu sigorta şirketlerine bir kıcık oluyorumki sormayın.

ayakta zikiyorlar ve kimsede dur demiyor.

böyle sistemin ta amk. bir konu açıp bu sigorta şirketlerinin nasıl mağdur ettiğini anlatacağım.

ibneler bedavadan öyle para koyyorlarki ceplerine aklınız durur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

aveanın internetinin kaç gündür bok gibi olmasını buna bağlayabiliriz bence. telekom sonuçta.

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    nessaj bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Bayağıdır gündemde olan bir konu. Avrupa yakasındaki TTNet genel merkezi, AVEA'nın Anadolu yakasındaki binasına taşınıyor. Bu sebeple, aylar öncesinden CEO'dan, direktörlere, çalışanlara kadar bir sürü kişiyi işten çıkarmışlar. Mevcut kadro Akp'ye yakın isimlerle değiştiriliyormuş. Şu an içersinin karışık olduğu söyleniyor. İstifa eden, görevden alınan kişi dolu. Turkcell'i de eş zamanlı kendi adamlarıyla değiştirmeye başlamışlar. Orada da aynı şekilde işten çıkarmalar söz konusu. Özetle, artık ampule oturmayana özel sektörde de iş yok.

TTNet'in ve Turkcell'in ne alakası var AKP ile?

Tayyip ile akpnin ne alakası var gibi bir soru olmuş. (Gönüşte o da cb) Yıllardır Türkiye'nin en büyük firmalarında açık aranıp devasa vergi borçları çıkarılıp el konuluyor, bedava fiyatlara yandaşlara dağıtılıyor. Yönetim kurulları ampul tarafından ele geçiriliyor, tüm kadro baştan aşağı akgillerden oluşturuluyor. Yandaş olmayan firmalar ihale alamıyor, iş yapamıyor, tehdit ediliyor. O Çalık Holdingler, Ülker'ler nasıl Dünya çapında zengin oldu sanıyorsunuz? Her yere el koyup hem zenginleşiyorlar hem de piyasayı ele geçirip at koşturuyorlar. Bu iletişim firmalarının önemini de vurgulamaya lüzum yoktur sanırım.

Türk Telekom zaten devletindi. Payı var onu sormak zaten saçma da, Turkcell'in sahibi Karamehmet'in nasıl batırıldığına herkes şahit. Hiç mi gündemi takip etmiyorsunuz?

Turkcell deki durum farklı hocam. Evey yönetim kurulu AKP'nin elemanlarından. Ama sebebi farklı. Turkcell'in köpek gibi parası var, ne batıyor ne de başka bir durum.

Turkcell'in ortakları bir birleri ile davalık. Kavga edip duruyorlar anlayacağın. AKP'de Turkcell'in bir açığını kullanarak yönetim kurulunu komple kendisi belirledi.

Sebep te şöyle birşey: Ortakların belirli zaman periyotlarında yönetim kurulu şeklinde toplanmaısı lazım. Turkcell in ortakları azami süreyi doldurdukları için yönetim kurulu hükümetin elinde.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    FireX bunu yazdı
    nessaj bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Bayağıdır gündemde olan bir konu. Avrupa yakasındaki TTNet genel merkezi, AVEA'nın Anadolu yakasındaki binasına taşınıyor. Bu sebeple, aylar öncesinden CEO'dan, direktörlere, çalışanlara kadar bir sürü kişiyi işten çıkarmışlar. Mevcut kadro Akp'ye yakın isimlerle değiştiriliyormuş. Şu an içersinin karışık olduğu söyleniyor. İstifa eden, görevden alınan kişi dolu. Turkcell'i de eş zamanlı kendi adamlarıyla değiştirmeye başlamışlar. Orada da aynı şekilde işten çıkarmalar söz konusu. Özetle, artık ampule oturmayana özel sektörde de iş yok.

TTNet'in ve Turkcell'in ne alakası var AKP ile?

Tayyip ile akpnin ne alakası var gibi bir soru olmuş. (Gönüşte o da cb) Yıllardır Türkiye'nin en büyük firmalarında açık aranıp devasa vergi borçları çıkarılıp el konuluyor, bedava fiyatlara yandaşlara dağıtılıyor. Yönetim kurulları ampul tarafından ele geçiriliyor, tüm kadro baştan aşağı akgillerden oluşturuluyor. Yandaş olmayan firmalar ihale alamıyor, iş yapamıyor, tehdit ediliyor. O Çalık Holdingler, Ülker'ler nasıl Dünya çapında zengin oldu sanıyorsunuz? Her yere el koyup hem zenginleşiyorlar hem de piyasayı ele geçirip at koşturuyorlar. Bu iletişim firmalarının önemini de vurgulamaya lüzum yoktur sanırım.

Türk Telekom zaten devletindi. Payı var onu sormak zaten saçma da, Turkcell'in sahibi Karamehmet'in nasıl batırıldığına herkes şahit. Hiç mi gündemi takip etmiyorsunuz?

Turkcell deki durum farklı hocam. Evey yönetim kurulu AKP'nin elemanlarından. Ama sebebi farklı. Turkcell'in köpek gibi parası var, ne batıyor ne de başka bir durum.

Turkcell'in ortakları bir birleri ile davalık. Kavga edip duruyorlar anlayacağın. AKP'de Turkcell'in bir açığını kullanarak yönetim kurulunu komple kendisi belirledi.

Sebep te şöyle birşey: Ortakların belirli zaman periyotlarında yönetim kurulu şeklinde toplanmaısı lazım. Turkcell in ortakları azami süreyi doldurdukları için yönetim kurulu hükümetin elinde.

Hoca Turkcell'i birbirine katan, sahibini yerinden eden akp zaten. Senin söylediğin durum olayın 2. aşaması. Irak'ta Şii-Sünni kavgası vardı Amerika petrolden faydalandı diyorsun ancak Amerika oraya girmeden önce ortada böyle bir boşluk yoktu. Buna benziyor. Akp geldiğinden beri Karamehmet'le uğraşıyor. Adamın elinde eriye eriye bu hale geldi. Akp'nin oraya özel ilgisi olmasa şirketin üzerinde sürekli dolaşıp durmazdı, herkesin gözü var zaten. Değerli firma. Turkcell'den hem iletişim hem de maddi anlamda faydalanmak istiyorlar. THY'nin başındaki adam da ekibiyle oraya kaydırılacak. Sonunda Türkiye'nin en büyük firmalarını bütünüyle ele geçirdiler.

Bu da internetten alıntı

"Çukurova Grubu 2005 yılının mart ayında TeliaSonera'ya hissesinin büyük bir kısmını sattı. O zamandan beri bu iki firma anlaşıp anlaşamama konusunda tartışıyorlar."

anonim6918524 tarafından 01/May/15 00:35 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

usta bunlar aveayı aldı diyerim akp felan ortaklığı ile bunlar istediği gibi dinleme iz sürme yapamazmı zaten yapıyorlardı ayrı bir bilim şeklinde demedi deme 3 aya kalmaz kardeşiniz hapishanede sadece bugün pankartın karsıında 15 dk aralıksız sövmüşlüğüm var :(

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
Toplam Hit: 4055 Toplam Mesaj: 37