folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder AVG Free Uninstall Olmuyor.Çok Acil! Yardım Edin

AVG Free Uninstall Olmuyor.Çok Acil! Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    Merhaba Arkadaşlar! Ben her ay PcNet alan birisi olarak size şu soruyu sormak istiyorum.Başlangıç Kiti Cdnizde Güvenlik bölümünde Avast adlı Antivirüs programını yükledim. Memnun kalmadım çünkü tarattığımda bütün dosyalarda virüs bulaşmış ibaresi kondu siren sesi çıkararak. Dosyanın adı. Win:32 adlı bilmediğim birşey. Bunun üzerine Avastı sildim. AVG Free adlı antivirüs programını yükledim. Gene aynı virüs diye tabir ettiği Win:32 yi buldu. Fakat bu program bütün programları engelledi. Hiçbir programı veya dosyayı açamıyorum AVG FREE sayesinde. Bu dosyayı veya programı çalıştırmak için gereken izniniz olmayabilir diyor tıkladığım program. Lütfen bana yardım kafayı yemek üzereyim. Düne kadar bilgisayarım çok hızlı ve süper çalışırken bu ANTİVİRÜS olan AVG FREE yi yüklediğim için bilgisayarımda hiçbir şey yapamıyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN!!! Yalvarıyorum.

Ayrıca AVG FREE adlı antivirüs programını silmek istedim.
    Uninstall dosyası olmadığından program ekle/kaldır dan programı kaldırmak istediğimde karşıma bu mesaj geliyor.
    Local machine: installation failed
    Initialization:
    Error: Checking of state of the item file winword.exe failed.
    File opening failed. %FILE% = "C:\PROGRA~1\MICROS~3\Office10\winword.exe"
    Permission denied

Yukarıdaki mesajın anlamı ne olabilir ve neden uninstallu yok AVG FREEnin. Yardım ederseniz sevinirim. Çok acil!
    Lütfen AVG Freeyi nasıl bilgisayarımdan defedeceğimi biriniz bana açıklasın.

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    uninstall konusunda benim de sorunum var ad ware yi program ekle kaldırdan siliyorum ama duruyor sap gibi..uninstallı falan yok:S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerta
    omerta's avatar
    Erkek
    PC yi güvenli modda aç.Güvenli modda AVG yi rahatça silersin.

omerta:(mafyanın suskunluk yasası)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bazı programların dosyaları silindiği için windows tarafından kaldırılamıyor,şunu kullanabilirsiniz

http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=uninstaller&folderid=22872

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 13927 Toplam Mesaj: 4