Avira Phantom VPN Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://yadi.sk/d/-lznj_h23Ezfxe

süresiz. kurulum aciklamasi icinde idare eder.  daha once pure vpn kulaniyordum.free uyeligi kapatti.

sansar55 tarafından 26/Mar/17 12:17 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

hicmi kullanan olmadi.merak ettim.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Vpn konusunda hicbir firmaya guvenmeyin deeim

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

hicmi kullanan olmadi.merak ettim.

Avira antivir alman yazılımıdır. VPN olarak bunu kullanırsan bilgilerin olduğu gibi almanlara geçer. Şimdi diyeceksin almanlar bizim b.klu hesabımızı ne yapsın. Üç milyon kişi bunu kullansa birinin ev bilgisayarından bir tane sağlam word dosyası çekse yeterli... Aynı şeyi Google, facebook, skype üzerinden yaparak adamlar şifre, resim, ilişki vb ne varsa topluyorlar. Bu ara almanlarla aramız zaten limoni. Adamlara açık vermemek lazım.

Hayırlısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

operanın vpn'si yetiyo. kullanacaksın nimetlerinden yararlanıp işini göreceksin çok fazla hikmetine fazla şeyyapmamak lazım 

Toplam Hit: 891 Toplam Mesaj: 5
vpn vpn