Avm'de Ne Standı Açılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    tolgaStain bunu yazdı

Avmde değilde şöyle çok işlek bir cadde üzeri güzel bi dükkan açarsan daha iyi kazanırsın kanımca.

hocam dükkan kiraları çok fazla ve işin biraz da olsa piyango payı oldugundan çok fazla güvenemiyorum. stand olursa pek zarar etmem diye düşündüm :)

ayrıca çikolatalı meyve ve patatesde güzel fikirlermiş teşekkürler müridler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam ıslak hamburger tutar da bardakta mantı tutmaz bence.

Çünkü mantıyı mantı yapan onun hazırlığı, yoğurdu, sosu. Ayaküstü yenecek kadar değersiz bi gıda değil yani :

Hamburger iyidir ama yap onu, bol kazançlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Çok paran varsa Waffle Art franchise olaylarına bak.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

http://www.zaman.com.tr/cmts_bir-salatalik-dort-aile-gecindiriyor_981496.html

sunumu düzgün yapabilirsen bence gayet mantıklı.

işi profesyonelliğe dökebilirsen yani.

tabağa koyup dörde böler kürdan mı saplarsın,yoksa kağıda sarıp mı verilir bilemem bi sürü şey denenebilir.

garantisi yok tabi belki batasın belki çıkarsın ama yeni bi sektör,  yeni bir marka yaratmış olacaksın. 

bardakta mısır gibi...

diğerleri senin peşinden gelecek belki de :)

ayrıca reklamını doğru  yaptıktan sonra

kimse

buz gibi

bol tuzlu

bi hıyara

hayır diyemez :D 

son olarak tekrar ediyim  dalga geçmek amaçlı değil bu yazdıklarım  yarı ciddi de olsa bi şeyler karalıyayım dedim :)

cann tarafından 30/May/13 03:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Coctail standı açılabilir :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

hocam bizim arkadaşın kayseride bi avm'de çiğ köfte standı var süper satıyor valla dışarıda almadıkları çiğ köfteyi avm de beleş gibi gidiyor tavsiye ederim ;)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı

Avmde değilde şöyle çok işlek bir cadde üzeri güzel bi dükkan açarsan daha iyi kazanırsın kanımca.

hocam dükkan kiraları çok fazla ve işin biraz da olsa piyango payı oldugundan çok fazla güvenemiyorum. stand olursa pek zarar etmem diye düşündüm :)

ayrıca çikolatalı meyve ve patatesde güzel fikirlermiş teşekkürler müridler

Hocam hangi şehirdesin bilmiyorum ama bizim sefaköydeki armonide ttnet standına adam 6 binlira para verdiğini söyledi.Ki bu rakam çok çok fazla.Çok işlek bi cadde en fazla 2.500 - 3.000 binlira eder.Avmde stand açsan kiran yüksek olduğu için satacağın ürünüde mecbur olarak iki katına satmaya çalışacaksın , e buda senin iflasa kadar sürükler.Onun icin iyi gelirli çok satılan bi ürün satmalısın.Ben mesela avmlerde satece bi lc ye giderim bide burger king'e burger dediğime bakmayın king boy menü yiyorum:D

Mesela sana ufak bir örnek vereyim.Ben sefaköyde börekçide çalışıyodum ünüversitenin tam karşısı metrobüs durağına çok yakın.Günde en az 700 kır pidesi satıyorduk tanesi 1,25 ten 875 lira + 700 pide yiyenin 500 tanesi çay içse küçük çay 1 lira kafadan sadece 500 lira eder ki 10 dakkada bir demlik değiştirdiğimizi bilirim.100 e yakında açık pide satıyorduk tanesi 3 liradan 300 lira eder 3 tepsi kürt böreği tepsisi 60 70 lira Poğaça, simit, açma,kol böreği hiç saymıyorum bile düşün adam bir günde kirasını hemen hemen çıkarıyordu Kira 2.700.Yapacaksan böyle tutan bir iş yapacaksın tabiki dükkanı açacağın yerde çok önemli.

Toplam Hit: 10222 Toplam Mesaj: 38