folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Avrupada Sanat Üzerine Gönüllülük Çalışması

Avrupada Sanat Üzerine Gönüllülük Çalışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Şimdi saygı değer hocalar, Avrupada okuyan, erasmus yapan yada oralardaki kültür-sanat merkezlerini, varsa Türk Kültür Sanat atölyelerini - merkezlerini bilenler için konuşuyorum, oralardan birinde gönüllü olarak 1 ay /hafta çalışmak/egitim vermek, sergi açmak istiyorum..

Bilen arkadaşlar vardır. Sanat konusunda profesyonel derecelere yakın olduğumu düşünüyorum. Karikatür, Kaligrafi, Ebru, Karakalem.. duvar sanatı, bulabildiğim her yüzeye çizim yapabilirim. Neyse bu sayede bende b2 seviyesinde olan (konuşmada a2 falandır çünkü onu ölçen birşey yok.) İngilizcemi daha da geliştirmek istiyorum. 

Var mı şu siteye bak, şu ilde şu kantonda şu ülkede, şu başkentte vardı, var gittim gezdim başvur diyeceğiniz yer var mıdır? 

Şu kişi ile mailleş, şu ateşe bizim akraba, şu arkadaşa bi sor sayın hocam dediğiniz??

Türk kültür merkezleri gibi olursa daha iyi olur prosedür kısmı halletmek. Ama diğerlerinin de üstesinden gelebilirim.

Not: daha önce 2 kez gittim avrupaya biraz bilgim çok ilgim var :)

.

zone tarafından 12/Eki/16 16:46 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

avrupada çeşitli ülkelerde okuyan birçok mürüt hocalar vardı noldu onlara? heyyo

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Eyv. hocam. (:
    Kendi sorunu kendin cevaplamışsın, ben de teşekkür edeyim.

Yolculuk ne zaman?

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Eyv. hocam. (:
    Kendi sorunu kendin cevaplamışsın, ben de teşekkür edeyim.

Yolculuk ne zaman?

6 ay sonra anca bulabildim hocam :D şuan görüşüyorum birkaç kişi ile yazışıyorum. Uygun bir proje hazırlayıp proje paydaşı olarak da onları gösterip giderim. Şimdilik tarih veremeyeceğim ama bu sefer uzun durmayı düşünüyorum. 2 ay kesemeyecek beni :)

işin kötüsü evlilik diye zorluyorlar bizimkiler :) önce onlara ingilizcemin über seviyeye gelmesinin gerekliliğini anlatıp, onları ikna etmem lazım. 

.

zone tarafından 26/Nis/17 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1456 Toplam Mesaj: 5
ingilizce avrupa sanat