folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Avşaya Giden Varmıı

Avşaya Giden Varmıı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek
    yaa arkadaşlar avşaya tataile gitmek istiyom ama bişeybilmiyom işn doğrusu nasıl gidilir ne kdr tutar yol parası bilen varsa bi yardımcı olabilrmi ???

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    hoca parasını falan bilmemde oraya gideceksen kafa dinlemek için gideceksin.akşamları bi sokağı vardı heralde bi saatten sonra trafiğe kapatılıyodu renkli bi sokak oluyordu sanırım.bide bildiğim bi dağın arkasında olduğu için serin olduğuydu.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Yardımcı olurum da önce sen bize yardımcı ol?Yol parası ne kadar tutar nası bir soru be arkadaşım..Kars'tan mı ne kadar tutar,yoksa izmirden mi?Önce bi nerede olduğunu belirt : )

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Hocam ben 2 defa avşaya gittim.

gayet makul bir tatil mekanıdır . abazası krosu mrosu hiç yoktur rahatlıkla manitanızla çocuğunuzla gidebilirsiniz. denizide güzeldir . yanlız akşama doğru yosun oluyor . kumsalıda bay uzundur  . muz, duba, deniz pisikleti falan var .geceleride gayet renkli olur :) . caddesi ışıl ışıldır gezerken dondurma falan yeyin iyi gider.

son gittiğimde tüm adada elektrikler gitmişti göz gözü görmüyodu harika bi görüntü olduydu :D .

istanbuldan deniz otobüsüyle 3, vapurla (mavi marmaraydı sanırım) 6 saatte gidilebiliyor . denize bakan otelleri falan bilmiyorum ama lunaparkın orda bi motel vardı orda kalmıştık biz .gayet mütevazi bi yerdi . ayrıca fiyatlarda uçuk değil fakat en son gideli 2 sene olduğu için otel fiyatlarını hatırlamıyorum :( .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 945 Toplam Mesaj: 4