Awardspace.Com Güvenilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

awardspace.comgüvenilir midir ? Bu siteyle ilgili olumsuz deneyimi olan arkadaslar var mı ? ücretsiz bir hostinge bel bağlamak için değil sadece deneme amacıyla domainimi yönlendirdim görüşlerinizi merak ettim müridler ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

neyine güvenmek istiyorsun hocam? yazdığın benzersiz kodlar ve tasarımları çalar mı diye soruyorsan korkma

siteme downloader atarmı diye soruyorsan onuda yapmaz

serverlarına girip hacklerler mi diyorsan çoğu hosting firmasından daha güvenli

tek korkun otu boku bahane edip siteyi kapatabilme ihtimalleri onun için free hosta bel bağlama 

al 1 cente hosting sana ve de en kalitelilerinden birinden 

hostgator.com a gir   ordan babe planı al hostgatorbestwebhosting  hoskodunu gir 1 cente 1 aylık host kazan host dediysem bizim burdaki reseller sınırsız site barındırabiliyorsun. 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

:) evet 2 mb gercekten ilgincmis. Güvenmek falan derken su anda joomla kurdum siteye ve ana menü linklerini otomatik olarak host.atwebpages.com sitesine yönlendiriyor. Garip değil mi? Ücretsiz hosting i de içerik yönetim sistemlerinde bir miktar uzmanlaşıp daha sonra ücretli hosta geçerek zaman kazanmak adına tercih ettim hazır domainim de vardı o yüzden temel yapılar üzerinde çalışıyorum şu sıralar vakit ayırıp ayıramayacağım da meçhul. Ama bu yönlendirme olayı can sıkıcı oldukça. Alternatif arıyorum bi yandan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JCARLOS
    JCARLOS's avatar
    Erkek
    en baba paralı hostıng fırmalarından daha hızlı ve ozverılı sekılde yardım edıyorlar.ufak tefek denemelerım ıcın sureklı kullanıyorum ve bugune kadar hıcbır hatasını gormedım.

Coboller
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

www.host1free.com arada takılıyor ama o da olsun o kadar :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

joomlaya eklenti yukleyebiliyor musunuz ? ftp time out çok kısa. Hem seo dostu linkleri kullanamıyorum (cünkü htaccess'in kontrolü server side) bunu eklentiyle yapmaya çalışınca da eklenti kuramadıgımı farkettim. Bu konuya herhangi bir çözüm buldunuz mu ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

Arkadaslar, awardspace den ücretsiz host kullanıyorum fakat joomlaya eklenti kuramıyorum çünkü ftp timeout çok kısa bir de seo dostu linkleri aktive edemiyorum çünkü aktif ettiğimde site beyaz arkaplanla düzensiz görüntüeniyor awardspace kullanan muridlerden çözüm yolu bulan var mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

bir ara kullandım bu servisi

6 ayda ücretliye geçmediği sürede hesabı kapatıyorlar diye duydum  ama gerçekmi bilmiyorum.. 6 ay dan uzun sure dosya barındırmadım

2mb dosya gonderme sorunu

mysql  10 mb !!!!

ftp yavaş

5gb bandwidth

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deathmaster
    deathmaster's avatar
    Erkek

Evet host almak farz olmuş o zaman turhost falan diyorlar joomla için hangisi caizdir ?

Toplam Hit: 2193 Toplam Mesaj: 10