folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aya İlk Ayak Basan Adam

Aya İlk Ayak Basan Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    arkdaşlar daha önce werildimi yada duydunuz mu bilimyorum ama ben yeni duydum ama harika bişey bu yaa . evet yorumlarınızı aliim

Uzayda Ezan Sesi Duydum

Sene 1969. İnsanoğlu ilk aya inme olayına giriyo. Neil Armstrong’un uzay aracı Apollo 11, 16 Temmuz 1969’da ayın yörüngesine girmiş. Ertesi gün aya inecek. Herif accayip heyecanlı. Boru değil, aya ayak basıcak. O gece uyumaya çalışırken derinlerden derinlerden bi ses geldiğini farketmiş. Ama Allah’ın uzayı, or’da hava yok ki ses olsun. Bizim Neil de biliyo bunu taabi. Nefesini tutup kulaklarını dikmiş. Yahu basbayağı şarkı gibi bişeymiş bu. Uzayın boşluğundan dalga dalga geminin içine kadar geliyomuş.
    Bizimki dinlemiş dinlemiş ama hiç bi şey anlamamış. Bilmediği bi lisandaymış çünkü. Armstrong, “Şimdi bunu Nasacılara söylesem bana deli derler. Hava değişimi, hayal filan görüyosun diye salak salak açıklamaya çalışırlar. İyisi mi ben kimseye anlatmayım bunu” diye düşünmüş. Sabah olmuş, aksilikler filan derken uzay aracının inişi 20 Temmuz’a ertelenmiş, sonra aya inip Armstrong “aya ilk ayak basan adam” ünvanını almış, “Bu benim için küçük ama insanlık için...” Görev öylece tamamlanmış.

Planlanan tarihte dünyaya dönülmüş. Armstrong hiiiççç kimseye bahsetmemiş bu şarkı olayından. Hatta kendisi bile “Ulan acaba o stressle hayal mi gördüm acaba?” diye şüpheye düşmüş. Abicim bizimki bi gün televizyonda belgesel izliyomuş. Bi de ne duysun, uzayda duyduğu ezginin aynısı! Aynısı ne demek, tıpkısı tıpkısı! Aynı şekilde: “Allahu Ekber, Allahu Ekbeeerrr..” Televizyondan öğrenmiş ki o duyduğu Müslümanların ezan dediği hadise. Adam hemmen evden fırlamış. En yakın kitapçıdan İslamiyet’le ilgili ne kadar kitap varsa toparlayıp gelmiş. Sabaha kadar hepsini tek tek hatmetmiş. Gün ışırken de Kelimeyi Şahadet getirip hak dine girmiş. Vay be görüyo musun sen olayı. Taaa uzaylara git, or’da nelere şahit olup müslüman ol. Şanslı adammış abicim bu Armstrong yaa. Valla bravo!

alınt.

azimle sıçan duvarı delermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    uzayda hava olmadığı için ezan sesinin gelmesi imkansız. diyelim ki (ALLAH IN İŞİNE AKILSIR ERMEZ) DUYDU NİYE ADAM HALA BU ASPARAGAS HABERLERİ YALANLIYO

F.K.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    olabilir müslüman olarak gitmişse cennet garanti insalıga çok büyük yararı var çünkü bu abismisin Edison felanda müslüman oslaydı off off off yaşamıshlardı valla

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    adam bu olayı yalanladı ama arkadaşlar ,dedikodu olduğunu söylemiş bi dergide , ama prens charles'ın müelüman olduğu sanılıyomuş. !

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    adam bu olayı yalanladı ama arkadaşlar ,dedikodu olduğunu söylemiş bi dergide , ama prens charles'ın müelüman olduğu sanılıyomuş. !

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    olayın aslı o tarz değildir :)

Armstrong aya çıktıktan sonra ülkelere ziyatere gidiyor ve mısır a da bir ziyaret gerçekleştirmiştir, orda ezan sesini duyup aynısını ayda duyduğundan bahsediliyor, ki Neil Armstrong öldürülüyor, Ben 3-4 yıl önce bununla ilgili araştırma yapmıştım baya bir kaynakdan da eceli ile ölmemiş öldürülmüştür,bu olayı yalanlamak için

Gelelim ses olayına,ses olması için madde şarttır,maddeye çarpma olmasa ses oluşmaz, peki bu ezanın ışık modunda olmadığını ispatlaya bilir misiniz? Bildiğiniz gibi enerjiler birbirine çevrilebilir bilir,enerjiler yok olmaz birbirine dönüşebilir.Ben bu olayı doğru yada yanlış demiyorum ama baya kanıtları sağlam,ayrıca yalanlıyor falan deniyor,Armstrong öldü :) nasıl yalanlasın....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek
    Bunlar hurafe gibi geldi bana.
Toplam Hit: 3097 Toplam Mesaj: 7