folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Aydın/Didim (Efeler Mahallesi- Altınkum) Burayı Bilen

Aydın/Didim (Efeler Mahallesi- Altınkum) Burayı Bilen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

tee seneler önce gitmiştim güzel yerdi ingiliz çoktu o zamanlar ingiliççe konuşamadığım için çok dert etmiştim yaşıtım sarışın ingiliz fıstıklar vardı.

her tatil mekanı aşağı yukarı bu şekilde zaten barzosu krosu ve esnafıyla

senin okudukların biraz abartı olmuş bence didim öyle bir yer değil o kadarda

bilemedim hocam, zaten farklı bir amaçla gitmek gibi yahut o amaçlara hitaben hareketlerle gezip tozacak insan değilim. değiliz de. ne bileyim, istanbul'da da var yoksa o tarz insanlar ama didim'e gidiyorum dediğimde "bak orada dikkat et diyim" demeleri garip geldi çevremdeki arkadaşların. laf atanı, tip tip takılanı her yerde evet ancak, biz dolanıp dolaşıp gezip gece yerimize gelip uyuyacağız bu kadar :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

sunyy2003  hocam medusa için " yanındakinin kolunu ve elden cüzdanı bırakmayınız" demişler hep :) çok kalabalıkmışta ayrıca. 

HanDSomE  hocam bana sakin sakin bira içeceğimiz, kalabalıktan uzak, düzgün insanların takıldığı yerler lazm denizden çok :) 

valla hocam yanındakiyle alakalı bırakıp bırakmaman cüzdan meselesini bilmiyorum erteessi gün de tren miydi neydi oraya gittik didimin en eski mekanı medusa çok eğlenmiştik tren onun gibi değildi ya sana kim söylüyor bunları bilmiyorum ma çok abartılmış tek beğenmediğim nı daha önce gittiğimde yaptığımızz tekne turununun tadını vermedi onunu dışında didim aynı didim di altınkum güzeldir git takıl görmüş olmak zevklidir boşver sssorun yaşamazsın gayetde eğleneceğini düşünüyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

sunyy2003  hocam medusa için " yanındakinin kolunu ve elden cüzdanı bırakmayınız" demişler hep :) çok kalabalıkmışta ayrıca. 

HanDSomE  hocam bana sakin sakin bira içeceğimiz, kalabalıktan uzak, düzgün insanların takıldığı yerler lazm denizden çok :) 

valla hocam yanındakiyle alakalı bırakıp bırakmaman cüzdan meselesini bilmiyorum erteessi gün de tren miydi neydi oraya gittik didimin en eski mekanı medusa çok eğlenmiştik tren onun gibi değildi ya sana kim söylüyor bunları bilmiyorum ma çok abartılmış tek beğenmediğim nı daha önce gittiğimde yaptığımızz tekne turununun tadını vermedi onunu dışında didim aynı didim di altınkum güzeldir git takıl görmüş olmak zevklidir boşver sssorun yaşamazsın gayetde eğleneceğini düşünüyorum

teşekkürler hocam herkesin yorumu için. 

hafta sonuna buraya bir güncelleme bırakabilirsem tamamdır, sorunsuzdur eğlencelidir :D Dönüşte bir gözlemlerimi detaylı aktarırım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Didim, batıdaki doğudur.. O kadar barzonun arasında ne işin var gel akyakaya kafa dinle.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Didim, batıdaki doğudur.. O kadar barzonun arasında ne işin var gel akyakaya kafa dinle.

hocam Allah rızası için yapmayın, tam neyse rahatladım sakin sakin takılırız gezeriz diyorum, böyle diyince paat. :D Allah kahretsin bizi kahretsin :D abi bu barzolar durduk yere bize napar ? oturcaz biramızı yemeğimizi yiyip içicez, gezicez, görcez, fotoğraf falan, kahvaltı sonra dönüş. 

Allah beni alsın valla 2 geceliğine gidiyoruz, yeminlen böyle şeylerde çok paranoyağım. Kahretsin, kafam ağlıyor :D

# yani barzo keko vardır illaki heryerde de, ne kadar uysallar ? :

nposeLx tarafından 26/Nis/18 00:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

hocam Allah rızası için yapmayın, tam neyse rahatladım sakin sakin takılırız gezeriz diyorum, böyle diyince paat. :D Allah kahretsin bizi kahretsin :D abi bu barzolar durduk yere bize napar ? oturcaz biramızı yemeğimizi yiyip içicez, gezicez, görcez, fotoğraf falan, kahvaltı sonra dönüş. 

Allah beni alsın valla 2 geceliğine gidiyoruz, yeminlen böyle şeylerde çok paranoyağım. Kahretsin, kafam ağlıyor :D

Hocam uysal muysal değiller. Bir yığın barzo.. Boşver sen didim'i...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Hocam uysal muysal değiller. Bir yığın barzo.. Boşver sen didim'i...

hocam, yapma ya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

didim ve çevresi neredeyse en fazla antik kenti barındıran bölgedir. 

madem sakinlik arıyorsun, aracınız varsa alın cep vodkayı alın cigaranızı çıkın miletosa 30 bin kişilik antik tiyatronun tepesindeki locaya veya çıkın apollon tapınagının duvarlarına için tarihi yaşayın birazda kanka.

hep deniz hep kum nereye kadar.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

didim ve çevresi neredeyse en fazla antik kenti barındıran bölgedir. 

madem sakinlik arıyorsun, aracınız varsa alın cep vodkayı alın cigaranızı çıkın miletosa 30 bin kişilik antik tiyatronun tepesindeki locaya veya çıkın apollon tapınagının duvarlarına için tarihi yaşayın birazda kanka.

hep deniz hep kum nereye kadar.

abi valla akşam altınkumda içmeyi düşünüyor, günleri mavişehir ve çevresi gezelim diyoruz

Toplam Hit: 2470 Toplam Mesaj: 30
didim