Ayıplı Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam ikinci eli geçtim sıfır araçlarda bile şüpheleniyorsun. Devlet'in buna bir el atması lazım. TuvTürk misali devlet garantili expertiz firmaları olması lazım artık.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam aracın hayırlı olsun.

aracın kapısı sök tak yapılmış bence.

kapı içlerini ve kaynaklarını iyi kontrol et. hasar varsa belli eder kendini.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Aracın ilk sahibini aradım kendisi doktor. Sol marşpiyeli kaldırıma sürttüğüm için yapılırken kapılarını sökmüşlerdi dedi. Kendisinden gerekli bilgiyi aldım içim rahatladı artık gönül rahatlığıyla binerim araca :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

sanirim kapi camlarinda uretim tarihi yaziyor ekspertiz videolarinda izledigimde goruyordum. Camdaki yazilara baksana hocam bir sey cikabilcen mi bakalim...2014 model arabada 2016 da uretilmis cam vardi mesela yani degismis :)

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Ben BMW alırken Borusan 2k Exper  parasi verdim Borusan aracın servis/bakim yol bilgisayarı verilerine kadar sunmuştu.

Kapılarda ki parçaların seri nolarina bakmak gerek aynı  seri demi diye değilse sıkıntılı olabilir.

Martech tarafından 16/Nis/19 02:21 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Kapı menteşesi bozulmuşsa onun için de sökmüş olabilirler. İlla boya için sökecek değiller. Boya için sökseler de 0 zımpara ile orijinal boya seviyesine indirip pasta cila atan da var. Anlaman mümkün olmayabilir.

Benim aracın kapı açarken tak tak diye ses çıkartıyordu, menteşe değişti ama kapıda birşey yoktu. 

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Ben BMW alırken Borusan 2k Exper  parasi verdim Borusan aracın servis/bakim yol bilgisayarı verilerine kadar sunmuştu.

Kapılarda ki parçaların seri nolarina bakmak gerek aynı  seri demi diye değilse sıkıntılı olabilir.

hocam borusan tüm modeller için mi bu parayı istiyor sabit olarak? yoksa aracına göre değişiyormu? Birde expertizleri neyi kapsıyor.

Toplam Hit: 3983 Toplam Mesaj: 28
araba opel servis araba opel astra ayıplı mal