folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Aynı Anda 2 Tane Açmamı Engelleyen Programdan 2 Tane Açmak.

Aynı Anda 2 Tane Açmamı Engelleyen Programdan 2 Tane Açmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

merhabalar müridler. başlık biraz ofsayt farkındayım. ama mantıklı bişey çıkmadı kusuruma bakmayın. şimdi derdimi anlatayım.

bir program var elimde. bu programı açıyorum. bir daha açmaya çalıştığımda zaten çalışıyo lan diyo bana diyo hemde. şimdi bu programı nasıl olurda aynı anda birden fazla açabilirim. misal olarak knight ta koxp kullanmak için multi programları var. aynı anda 16 tane açan manyaklar var. bunun gibi bir sistem. anladığım kadarıyla program işlemler listesindeki isimleri kontrol ediyor. ben işlemler listesinden programın adını değiştirirsem sorunu çözmüş olurum diye düşünüyorum ? bunu nasıl yapabilirim fikri olan var mı ?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Bence programın ismini versen daha iyi anlatmış olursun.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

organik hit kasmak için bi program var. program öyle bilinen bişey değil :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

exeyi kurcalamadan kesin bişi sölemek zor kontrolü neye göre yapıyor ama . 

en basit yöntemle resource hacker adlı programla exe nin değerlerini değiştir öyle bir dene .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUARDIAN
    GUARDIAN's avatar
    Erkek

Programın setupı ile tekrar kurulum yapıp bu sefer farklı bir klasöre kurarsın ve oradanda çalıştırırsın.Eğer yine zaten bu program açık falan derse .exe sinin ismini değiştirip deneyebilirsin.Olurmu bilmiyorum ama kullandığın programa bağlı birazda...

PCye "Sandboxie" kurup onunlada deneyebilirsin.Pcye sanal disk oluşturuyorsun bu programla.Oluşturduktan sonra bahsettiğin programı oraya kurup oradan çalıştırabilirsin sanırım.Buda olurmu bilmiyorum sadece bir varsayım :)

Bu ikinci işlemin daha zahmetli bir yolu daha var aslında.PCne "Virtual PC" kurup birde bi windows kurup daha sonra bahsettiğin programı kurarsın.Birde oradan açarsın.

Şuanlık başka birşey gelmiyor aklıma :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Process explorerda mutant modüllerini sonlandırarak da açabilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

knight online'de yapıp iyi para kaldırıyolarmış oyle duydum dün onun için vps aradım knight online calıstıran

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

knight için var o tarz programlar ama benim istediğim bambaşka :d neyse hacılar herkese teşekkürler. komple kapattım programı :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

exe nin hexlerini editle isim değişiemrtyi dene

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

ikinci exeyi sandboxie ile açıcaksın ;)

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Pencere başlığı, exe ismi, işlem isminden kontrol yaparak izin vermiyor olabilir ama incelemek lazım. Ama knight farklı olabilir. Çünkü online bir oyun ve sunucu aynı ip üzerinden gelen bağlantıları kabul etmeyebilir.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 2480 Toplam Mesaj: 11