folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ayrıntılı Bir Film Havuzu Oluşturmaya Ne Dersiniz?

Ayrıntılı Bir Film Havuzu Oluşturmaya Ne Dersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek

Ne zamandır böyle birşey aklımda.Tek başıma yapmayı düşünüyordum ama bu ciddi bir vakit ve emek ister.Neyse uzatmadan bilgi vereyim.Bir yönetmen veya oyuncunun bulabildiğimiz tüm filmlerin linklerini + altyazılarıyla beraber bu başlığa toplayalım.Konuya katkı yapmayı kabul edecek arkadaşlar gerek netten bularak gerekse ellerinde mevcut olan arşivlerini upload ederek konuya katkı yapabilirler.

Eğer yeterli sayıya ulaşırsak.İşe elimdeki 17 küsürlük Tim burton,30 küsürlük ingmar bergman ve 12 küsürlük Aki Karisumaki filmlerini upload ederek başlayacağım.Ne dersiniz?

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Site ismi vermek gibi olmasın ama sharebus.com da (türk sitesi) Oyunculara göre, yönetmenlere göre, Ülkelere göre film listesini bulabilirsin...

Örneğin Clint Eastwood' u tıkladığında rol aldığı tüm filmleri gösteriyor, istediğini indirebiliyorsun...

Oyun yeni başlıyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    Erkek
    eyvallah hocam.bu gibi bir,iki tane daha site bulsam bu başlığa gerek kalmayacak.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    siteye giremiyorum

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    Erkek
    bide  birisi bana allah rızası için.tek tek uğraşmayacağım linkleri tek seferde indirme konusunda en başarılı download manager programını söyleyebilir mi?Rapid premimum var ama adamlar linkleri ayrı ayrı sayfalara veya çerçeve içine koymuşlar.Jdownloader kısmen birçoğunu algılıyor ama alamadığı durumlar var.

Toplam Hit: 1041 Toplam Mesaj: 5