folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ayt Saçmalığı

Ayt Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:
    -----------------------------
    VBDream bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:
    p4nturk bunu yazdı:

mehmetdiyebiri bunu yazdı:

thehacker falan oralardayken Ayt iyiydi. sonra zaten takip etmedim.

Hoca aynısını sanada söylemek istiyorum.

Hoca,ayyıldız tim demişler kürtler e-okulu kuzey kıbrısı hackleyip türklere söverken ayyıldız tim nerede idi? bence hepsi lamer. belki kurucuları 2-3 uzman vardır tahribatın üyelerinin hepsi uzman ..

Kürtler e-Okulu ne zaman hacklemiş ?

beyler 1. cisi rizeli biri olarak uyarıyorum kürt diye etnik kimliğiyle değil nitelikleriyle hitap edin (şerefsiz, bölücü vs). 

2. bunlar gazeteye çıkmıştı ellerinde laptop çatıda poz vermişlerdi,

3. Büyüklenme adamım hepimiz uzman değiliz, boş beleş hiç değiliz o yarı. (ps: sikeriz o daha ayrı konu) 

e-Okul hacklenmedi. Hackledik sanıp mallık yapmışlardır.

ben bu malları savunmuyorum zaten hocam, sadece 1. maddeye dikkat çekmek istedim sadece, doğulu müridler kırılmasın...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:
    VBDream bunu yazdı:

Daniel-Koo bunu yazdı:
    p4nturk bunu yazdı:

mehmetdiyebiri bunu yazdı:

thehacker falan oralardayken Ayt iyiydi. sonra zaten takip etmedim.

Hoca aynısını sanada söylemek istiyorum.

Hoca,ayyıldız tim demişler kürtler e-okulu kuzey kıbrısı hackleyip türklere söverken ayyıldız tim nerede idi? bence hepsi lamer. belki kurucuları 2-3 uzman vardır tahribatın üyelerinin hepsi uzman ..

Kürtler e-Okulu ne zaman hacklemiş ?

beyler 1. cisi rizeli biri olarak uyarıyorum kürt diye etnik kimliğiyle değil nitelikleriyle hitap edin (şerefsiz, bölücü vs). 

2. bunlar gazeteye çıkmıştı ellerinde laptop çatıda poz vermişlerdi,

3. Büyüklenme adamım hepimiz uzman değiliz, boş beleş hiç değiliz o yarı. (ps: sikeriz o daha ayrı konu) 

e-Okul hacklenmedi. Hackledik sanıp mallık yapmışlardır.

ben bu malları savunmuyorum zaten hocam, sadece 1. maddeye dikkat çekmek istedim sadece, doğulu müridler kırılmasın...

Haklısın hocam. Konu açan arkadaş boşver boş insanları tartışmasın millet burada. :)

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar konuşmayım diyorum illa ki konuşturuyorsunuz. ben size alanında gerçekten uzman elemanlardan oluştuğu söyleniyor dedim öyle demedim.
    şahsen tahribata üye 20000 civarında kullanıcı var buların önemli bir kısmı aktif... evet belki bazıları daha aktif ama bu aktif kullanıcılar içersinde kaç tane uzman var?

ikincisi alanında uzman olman her gördüğün boka burnunu sokacağın anlamına gelmez e okul kıbrıs falan sormuşsun. Şahsen ben bahsi geçen seviyelerde uzman olsam elimdeki zombi makine, exploit vs vs gib kaynakları ota boka kullanıp deşifre olmasını istemem. ne gerek yani?

Bak stuxnet diye bir olay oldu kimin yaptığı halen meçhül üstelik hep lafı edilen olabileceği söylenen ama bu vakaya kadar kullanılmamış özel bir yapı... geçiyorum şimdi Night Dragon vakası... McAfee günlerdir bir tarafını yırtıyor herifleri bulmak için beğenmediğimiz 3-5 Çinli lavuk yapmış güya. McAffee özel bir saldırı değildi ama işe yaradı sektöründe önde gelen 5 kadar Büyük enerji firmasının şirket bilgileri, gizli anlaşmaları vs çalındı bunlar arasında Irakla ilgili gizli anlaşmalarında olduğu düşünülüyor saldırıların kaynağını bilemem ne sunucu adresine kadar takip ettik sornası için çabalıyoruz vs yaptılar.

Sen şimdi kendini o derece psikopatlık seviyesinde uzman olarak düşün... ve söylediğini sorayım. E okulun senin ülken için stratejik değeri nedir? Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir sonraki seçimlerde isim yapması mümkün bir siyasetçinin öldürülmesi nedir? Genel kurmay gibi bir kurumunun saldırıya mağruz kalmasının stratejik değeri nedir?

Şimdi bunları düşünüp taşınıp öyle konuşmak lazım bence. Tabi birde herkesin yediği boku ifşa etmesi etmemesi olayı var...

Şahsen ben öyle büyük işler yapsam kendimi kesinlikle ifşa etmem en ufak bir biçimde bile... düşünsene çok ufak bir ayrıntıdan yakalandığını... öyle bir işle anında uçururlar adamı... Göt altına gidersin durduk yere.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Bu arkadaşların reisi olduğu söylenen biri Ali Kırcanın show tv de programına çıkıp neler yaptıklarını anlatmıştı bir kaç yıl önce.Tabii yüzünü göstermemişlerdi.

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

SMYRNA bunu yazdı:

Bu arkadaşların reisi olduğu söylenen biri Ali Kırcanın show tv de programına çıkıp neler yaptıklarını anlatmıştı bir kaç yıl önce.Tabii yüzünü göstermemişlerdi.

He ya, komediydi :D vermişlerdir 100 lira, konuşun amk, reyting artsın.

şeye benziyodu hatta, şu flash tvde bi cinayet programı oluyordu yıllar önce,  tanıklar konuşurken arkada mum ışığı yanardı, yüzleri gözükmesin muhabbeti..

Ona benzetmiştim ATV de izlerken :D

Toplam Hit: 2464 Toplam Mesaj: 26