Ayyıldızcılar Ne İçmiş?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:
    -----------------------------

_CD_ bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

valla ben hackten filan anlamam ama burada bu adamlara karşı aşırı bir tepki var herkes birşey söylüyor. bi laf var demek ki zamanında iyi koymuş diye aklıma o söz geliyor bizene arkadaş adam napmış netmiş hangi tvye çıkmış vesaire.

resmen adamları forumda küçük düşürmek için konu açılıyor şeytan taşlama gibi herkes ağzına geleni yazıyor Anlamıyorum yani..

ortada birşey olur özenirsin yaparsın bunlar yaptı biz yapamadık dersin çamur atarsın ama karşı taraf birşeyleri yapmış olmalı şimdi soruyorum bu adamlar bugüne kadar ne yaptı 2004 yılından belli hack sitelerini çok yakından takip ettim ayyıldız hakkında hiçbirşey yok (sözde timinde olan elemanlarla tanıştım beraber çay filan içtik konuştuk) zamanında yapılan 3 5 domain hack var ki o zamanlar çok kolaydı site hacklemesi (gerçi şuan da fazla zor değil) işte bu yüzden tepki vatan millet diyorlar türk sitelerine saldırı yapmak yasak diyorlar eee sonra savunduğunuz kişilere dikkat edin.

kardeşim ben savunmuyorum zaten kimseyi söyledim yukarda anlamam da bu işlerden.. ama madem böyleler kendiniz adamların reklamını primini yapıyorsunuz gündeme getirmeyin konuşmayın silinir giderler. siz burdan 100 sayfa post yazsanızda değişen birşey var mı ? 

hocam uzman olduğun bir konuda biri gelip atıp tutarsa ve akla hayale gelmeyecek şekilde sallarsa, sende dalga gecersin..

bknz: yukardaki sayisiz post..

edit: adam şehrin elektriğini keseni ben bizzat gördüm diyor.. biri de cıkıp almıyor ki içeri hayırdır kim bu diye :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

hayatımda hack, programlama vs uğraşmadım hiç ama bu kadar saçma laflar duymadım sinirden çıldırdım, şimdi türkiye'de yaşayıp da bu konularda son derece bilgili olan bir adam bunu seyredince ne düşünür tahmin edemiyorum..

Sana katılıyorum hocam.

Hack'ten felan zerre kadar anlamam ama ben bile bu adamın dediklerine güldüm.

Hack'ten anlayanlar ne durumdadır bilmiyorum artık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n1gh7m4r3
    n1gh7m4r3's avatar
    Erkek

@fokman

uzman olduğun konularda demişsin, yukarda yorum yapanlar uzmanmı sence ? tbt anasayfaki konulara bak sence burası hack sitesimi ?

ayda yılda bir hack ile ilgili konu açılıyolar onada kimsenin cevap verdiği yok, bırak adam gibi hack i geçen keylogger konusu hakkında birisi bişey sordu millet poison ivy falan diyor, utanmasa subseven kullan diyecekki eminim yaşı yetmiyodur subseven a.

the_bekir konusundada aynı şey oldu, adam yakalandı diye konu açıldı onlarca sayfa yorum, yukardaki arkadaşın dediği gibi şeytan taşlıyorlar sanki ama hack konusu aç, en fazla 3-5 kişi yorum yazabilecek kapasitede. Milletle dalga geçmek için konu aç onlarca sayfa. yorum yapanlara sor botnet nedir bilmez thebekir 400000 kişilik botnet ağı var, he adam vatan millet diyip, Türk sitelerine şantaj yapıyor iddaası var ama burda mesele bi halttan çakmayan adamların gaza gelip milleti hack konusunda eleştirmesi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

FoKMaN bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

_CD_ bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

valla ben hackten filan anlamam ama burada bu adamlara karşı aşırı bir tepki var herkes birşey söylüyor. bi laf var demek ki zamanında iyi koymuş diye aklıma o söz geliyor bizene arkadaş adam napmış netmiş hangi tvye çıkmış vesaire.

resmen adamları forumda küçük düşürmek için konu açılıyor şeytan taşlama gibi herkes ağzına geleni yazıyor Anlamıyorum yani..

ortada birşey olur özenirsin yaparsın bunlar yaptı biz yapamadık dersin çamur atarsın ama karşı taraf birşeyleri yapmış olmalı şimdi soruyorum bu adamlar bugüne kadar ne yaptı 2004 yılından belli hack sitelerini çok yakından takip ettim ayyıldız hakkında hiçbirşey yok (sözde timinde olan elemanlarla tanıştım beraber çay filan içtik konuştuk) zamanında yapılan 3 5 domain hack var ki o zamanlar çok kolaydı site hacklemesi (gerçi şuan da fazla zor değil) işte bu yüzden tepki vatan millet diyorlar türk sitelerine saldırı yapmak yasak diyorlar eee sonra savunduğunuz kişilere dikkat edin.

kardeşim ben savunmuyorum zaten kimseyi söyledim yukarda anlamam da bu işlerden.. ama madem böyleler kendiniz adamların reklamını primini yapıyorsunuz gündeme getirmeyin konuşmayın silinir giderler. siz burdan 100 sayfa post yazsanızda değişen birşey var mı ? 

hocam uzman olduğun bir konuda biri gelip atıp tutarsa ve akla hayale gelmeyecek şekilde sallarsa, sende dalga gecersin..

bknz: yukardaki sayisiz post..

edit: adam şehrin elektriğini keseni ben bizzat gördüm diyor.. biri de cıkıp almıyor ki içeri hayırdır kim bu diye :D 

burdaki olay sırf dalga geçmekten ibaret değil hocam hergün ayrı bir ayyıldız konusu görüyorum. ben insanları iyi tanırım %90 bir çekememezlik var kaynağını anlayabilmiş değilim. bir dikey propaganda var. bilmiyorum ya neyse bana çok çirkin geliyor. 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

dunning–kruger etkisi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 16460 Toplam Mesaj: 106