folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Azami Tamir Süresi Ve Yerinde Garanti

Azami Tamir Süresi Ve Yerinde Garanti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler

laptopum bozuldu, servisle görüştüm. yerinde garantisi olduğu için servise yollamadım (diskimi silecekler gelsin evimde yapsınlar diye). 

"anakart stokta yok yurt dışından sipariş geçtik" dediler, 20 iş gününde gelecek gibi durmuyor. 20 gün dolunca "iademi verin, azami tamir süresi doldu" diyeceğim. lakin bana derler mi "knk sen servise yollamadın ki ehheheh" diye ? 

başına gelen var mı  ? ona göre plan yapıcam.

bu arada: laptopları sikten bi sebepten servise yollarsanız genelde parça olmuyor genelde :p geçen sene hp laptop vardı. kasanın altındaki plastik deforme oldu durduk yere. ben de satmayı düşünüyodum satmadan servise yollayayım düzeltsinler diye yolladım. parça yok diye paramı iade ettiler 20 gün sonra :P 

lenovoda pcsupport.lenovo.com a girip stokta parça var mı ona da bakabiliyosunuz 

yolbulucu tarafından 11/Haz/23 16:02 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

laptopum bozuldu, servisle görüştüm. yerinde garantisi olduğu için servise yollamadım (diskimi silecekler gelsin evimde yapsınlar diye). 

"anakart stokta yok yurt dışından sipariş geçtik" dediler, 20 iş gününde gelecek gibi durmuyor. 20 gün dolunca "iademi verin, azami tamir süresi doldu" diyeceğim. lakin bana derler mi "knk sen servise yollamadın ki ehheheh" diye ? 

bu arada: laptopları sikten bi sebepten servise yollarsanız genelde parça olmuyor genelde :p geçen sene hp laptop vardı. kasanın altındaki plastik deforme oldu durduk yere. ben de satmayı düşünüyodum satmadan servise yollayayım düzeltsinler diye yolladım. parça yok diye paramı iade ettiler 20 gün sonra :P 

lenovoda pcsupport.lenovo.com a girip stokta parça var mı ona da bakabiliyosunuz 

20 iş günü kayit açılan tarihte başlar. 

Şu şartlarda firmanın para iade etmesi işlerine gelir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    engin01288 bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

selam gençler

20 iş günü kayit açılan tarihte başlar. 

Şu şartlarda firmanın para iade etmesi işlerine gelir.

benim de işime geliyo aldığım fiyata satamam , satayım desem 1 ay uğraşırım vs 

https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga/Yoga_Slim_7_Pro_14ACH5?M=82ms001ftx

burdan almak isteyen varsa vereyim. 18500 e almıştım 18500 e veririm. 2yıl daha garantisi var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

sen iade aldığın parayla aynı özellikte bilgisayar alabileceğini düşünüyorsan doğru yoldasın. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Dell de olsa sıkıntı olmazda Lenovada nedir bilmem.

Para iadesi yerine birebir değişimde isteyebilirsin. Aynı model üretilmiyorsa bir üst modelide verilebilir. Seçimlilik hakkı alıcıya aittir tabi yasalara göre :) yokuş yaparlar mı bilmem.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ya @hypnot1c thinkpad olsa sorun olmaz da bu normal pc lerin desteğindeki adamlar tam bir mal ya da orospu evladı. adama diyorum ki yerinde destek garantim var teknisyen yolla evime. "o garanti sadece ölü piksel için" diyo :P

ya ben lenovoyu bekleyemeyeceğim için gidip yeni pc aldım sike sike. onun parasını çıkarsam yetiyo bana. fazlasında gözüm yok. adamlar bana yeni pc verse onu satmakla uğraşıcam bi de. bir sürü saçma salak insanla muhatap olucam vs

Toplam Hit: 851 Toplam Mesaj: 6
teknik servis azami tamir süresi lenovo