Backendçi Naapmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

hocam jquery bilmiyorum. Aslında frontend bilmiyorum. Admin panel için kestirmeden ne yapmalıyım hala kararsızım. Reactjs, vuejs, angular in işlerini bootstrap gibi kütüphaneler genel olarak çözüyor mu netlestiremedim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

hocam jquery bilmiyorum. Aslında frontend bilmiyorum. Admin panel için kestirmeden ne yapmalıyım hala kararsızım. Reactjs, vuejs, angular in işlerini bootstrap gibi kütüphaneler genel olarak çözüyor mu netlestiremedim

Hocam React bir FrontEnd framework. Bootstrap UI Framework responsive tasarım yapabilmen için var.

React'in içerisine bootstrap zaten entegre edilebiliyor yada başka bir UI Framework kullanabilirsin. Bootstrap bir front-end framework değil (Yani aslında bahsettiğimiz react gibi bir framework değil. CSS Framework front endde kullanılan bir framework de bahsettiğin gibi değil). Sen en iyisi Jquery+Bootstrap yanına da bir back-end ekle geç git. React ile falan uğraşma çok yıpranırsın Jquery ve Bootstrap'ı öğren de neden React'e ihtiyaç var onu öğrenince React-Angular-Vue artık ne istersen onu seçer gidersin.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 3109 Toplam Mesaj: 13
nodejs bootstrap backend frontend reactjs