folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Backlink İçin Ücretli Destek Almak İstiyorum

Backlink İçin Ücretli Destek Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Yeni açtığım havaalanı transfer sitesi için (wordpress) backlink desteği almak istiyorum. Açıkcası iş nedir ne değildir nasıl yürür hiç bir bilgim yok, dolayısıyla yardımcı olabilecek arkadaşlar beni izleyeceği adımlarla ilgili de aydınlatırsa çok sevinirim (Getirileri, riskleri, işe yararlılığı vs.). Şimdiden teşekkür ederim.

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Son bir aydır kendi sitemde şunu gözlemledim. Özgün ve görselli  yazı, başlık etiketleri(h1,h2), site içi seo ve sosyal imleme(pinterest, tumblr vs) en iyi backlinkten daha iyi sonuç veriyor. 

Ücretli destek kim verir bilmem ama tavsiyem hizmetinize uygun en az 500 kelimelik özgün makalelerle ilerleyin derim.

Nova Vida !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

Son bir aydır kendi sitemde şunu gözlemledim. Özgün ve görselli  yazı, başlık etiketleri(h1,h2), site içi seo ve sosyal imleme(pinterest, tumblr vs) en iyi backlinkten daha iyi sonuç veriyor. 

Ücretli destek kim verir bilmem ama tavsiyem hizmetinize uygun en az 500 kelimelik özgün makalelerle ilerleyin derim.

sektörü doğal bir sektör değil işin içinde reel para dönüyorsa o sektörde yayın yapan siteler ne yazık ki organik olarak istedikleri yerlere gelemiyor, gelmesi hep bir şekilde engelleniyor ya da rakiplerin kullandığı farklı yöntemler ile organik olarak kendine 3. sayfada yer buluyor. 

Hocam iletişimini pm atarsan yardımcı olmaya çalışırım. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

sektörü doğal bir sektör değil işin içinde reel para dönüyorsa o sektörde yayın yapan siteler ne yazık ki organik olarak istedikleri yerlere gelemiyor, gelmesi hep bir şekilde engelleniyor ya da rakiplerin kullandığı farklı yöntemler ile organik olarak kendine 3. sayfada yer buluyor. 

Doğrudur hocam senin kadar profesyonel değilim. Sadece tecrübemi paylaştım. 

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

Doğrudur hocam senin kadar profesyonel değilim. Sadece tecrübemi paylaştım. 

estağfurullah hocam doğru tespit etmişsin ancak o işte rekabetin olmadığı hatta günümüz için nakit akışının olmadığı sektörler için geçerli. Ancak nakitin olduğu sektörlerde de geçerli olabilmesi için 7-8 yıldır bıkıp usanmadan hergün aynı özeni göstermiş olması gerekiyordu ki buda günümüz şartlarında ne yazık ki çok zor.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 1092 Toplam Mesaj: 5
backlink backlink