folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Backtrack Reborn - Kali Linux (Backtrack 6)

Backtrack Reborn - Kali Linux (Backtrack 6)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Biri hayrına bu adamlara host saylasın amk 20 kbyte ile çekiyorum bu ne laannnn

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek
    Section bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Linux'e backtrack ile başlamayı düşünüyorum müridler tavsiyeleriniz varmı?

Elimin altında bulunması gereken,yardımcı olacak kaynaklar yeni başlayanlara rehber vs.

Genel kullanım bilgisi için Linux dağıtımlarına fazla takılmadan, Linux Essentials(Linux Esasları) diye araştırmaya başlayıp basit kullanım deneyimi kazanın, gerisi gelir. Hemen sıkılıp windows'a dönüyor iseniz, sanal pc'de bir linux makine kurup onda alıştırma yapın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Yetkilendirme hatası nedir arkadaş . Kullanıcı adımı şifremi istiyor giriyorum hatalı diyor. Eminim doğru girdiğime default id pass mı var açıklayabilir misiniz ?

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Yetkilendirme hatası nedir arkadaş . Kullanıcı adımı şifremi istiyor giriyorum hatalı diyor. Eminim doğru girdiğime default id pass mı var açıklayabilir misiniz ?

Kullanıcı: root

Şifre: toor

http://docs.kali.org/introduction/kali-linux-default-passwords

Toplam Hit: 6233 Toplam Mesaj: 25