folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bakın Ccleaner"De Ne Gördüm..Belkide Aradığınız Şey Bu.

Bakın Ccleaner"De Ne Gördüm..Belkide Aradığınız Şey Bu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam file table olarakda adlandırdığımız kayıt bölümü, aslında tipik bir linkleme işleminden başka bişi yapmamaktadır.

Wipe toolar ise bundan daha basit bir mantıkla calışmaktadır, eğer bir wipe toolu diski silmesi için çalıştırıp gizli dosyaları ve sistem dolyalarını göster derseniz, yaptığı tek şeyin tamamen anlamsız karakterlerden oluşan yüzlerce mblık dosyaları diskin bütün yüzeyine yazıp yazıp sildiğini görürsünüz...

Dolayısıyla devamlı yazılan dosyalarla birlikte bu dosyaların adlarıda mbrye kaydedilmektedir ve dolayısıyla onlarda silinmektedir...

Peter guttman denen psikopat gibi 35 kere döndürmeye gerek yok işlemi 7 kere random yapan dod 5200.28 i kullanabilirsiniz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    ilginc.. :S

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Birisi demiş : "wipelamaya inanmıyorum herşey düzgün olarak geri gelir"

-----------------------------

o kişi benim :|

teorik olarak katılıyorum ama mantığım el vermiyor :Q

aynı din gibi :P =)))

edit: bana açıklama yapmanıza gerek yok, sadece olmasını istediğim şeyi söylüyorum ben; herşey geri getirilmeli =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 5030 Toplam Mesaj: 24