folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Balıkesir Merkez'de Müridler Var Mı?

Balıkesir Merkez'de Müridler Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar,

Aylardır iş sebebiyle balıkesirdeyim ve merkezde olan hocalar varsa oturup bir çay çorba içmek isterim, bu şehir resmen içimi kuruttu ufacık şehirde oturup iki kelam edebilecek amcalar buldum sadece. Ben yeni adliye'nin oralardayım merkezde olan hocalarım varsa bi selamınızı alırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Ben merkezdeyim hocam yakınız. Uygun zamanda görüşelim. Ne işle meşgulsün hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam geçenlerde görüştük, müsait değildin, tekrar geldiğinde haber edecektin.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Uzak değiliz somaya beklerim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

@Ar0fer  hocam bi danışmanlık şirketinin bilişim işleri ile ilgileniyorum, farklı illere çağrı merkezleri , web sosyal medya ekipleri vb dahil olmak üzere kendi ihtiyaçları doğrultusunda işler yapıyorum şimdi 1 ay'a kadar kocaeline gideceğim orada biraz daha uzun yerleşeceğim sanırım, o vakte kadar en azından bi kaç hocayla görüşürsem benim için kardır. Sen müsait olduğun zaman haber et paslaşalım. 

@LynXMaSTeR  geldim hocam sizin motorsiklet festivaline bile gelmeyi çok istiyordum ama olmadı malesef, Şafak abi ile de konuşmuştuk önceden. Karşılıklıyız biliyosun iş çıkışı minty'de bi kahve ısmarlarım haber et lütfen.

@tosun forumda tanışmak istediğim kalender adamlardansın hocam. Geleceğim soma'ya sana yazarım. :) saygılar. 

TxT tarafından 12/Eyl/18 08:59 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

kemalpaşa turgutlu salihli akhisar soma kırkağaç bergama dikili ayvalık burhaniye havran edremit ezine çanakkale bandırma 

ilçelerinde müridler varsa misafir olabilirim :D

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 1872 Toplam Mesaj: 6
hocalar etkinlik buluşma balıkesir